هنر بادکنک آرایی ادبیات خاص خود را دارد و چون افراد مختلف هر نوع بادکنک آرایی را به زعم خود نام گذاری میکنند و به صورت شرکت یا موسسه های تخصصی فعالیت نمی کنند به همین دلیل نام های متعددی برای بادکنک آرایی بوجود آمده است ، در این قسمت میتوانید اطلاعات خوبی جهت نام و منظور هر کدام از طرح ها بدست آورید .

موسسه آقای بادکنک افتخار دارد که تنها موسسه ای است که موفق به دریافت گواهینامه بین المللی بادکنک آرایی از کشور آمریکا شده است و به خدمات بادکنک آرایی کاملا به صورت تخصصی پرداخته و آن را شغلی بسیار شاد ، ظریف و تخصصی دانسته و  در بادکنک آرایی به آیتم های مختلفی همچون رنگ و نور محیط، رنگ لباس ، فضای جایگاه و ... دقت فراوان دارد .

 اندازه بادکنک :

بادکنک ها براساس اینچ طبقه بندی میشوند پس اگر بادکنکی 12 اینچ است یعنی وقتی این بادکنک باد میشود فاصله دو طرف آن حدود 30 سانتی متر خواهد بود .

ریسه بادکنک :

وقتی بادکنک ها روی فریم بسته نشوند و طرح مورد نظر نیاز به فریم نداشته باشد ، از ریسه بادکنک استفاده میشود ، در ریسه بادکنک  میتوان از 4 رنگ مختلف بصورت مارپیچ استفاده نمود .

آرک بادکنک :

از آرک بادکنک وقتی که به جایگاه یا مکانی جهت نمایش بیشتر نیاز داریم استفاده میشود ، آرک بادکنک میتواند اشکال مختلفی داشته باشد ، در کشور ما آرک ساده بادکنک بیشترین مصرف را دارد  که شکل آن نیم دایره است و در محاوره به اسامی مختلفی همچون تاج بادکنک ، هلال بادکنک ، طاق بادکنک نیز معروف است .

ستون بادکنک :

از این ستون ها بیشتر برای جایگاه های کوتاه و روی استیج های بزرگ استفاده میشود ، ستون ها بدلیل شکل ظاهریشان انعطاف بسیار بالاتری برای ساخت شکل های مختلف دارند .

پیچش رنگ و ترکیب رنگها  :

در بادکنک آرایی از پیچ های مختلفی میتوان بهره برد که میتوان به پیچ تک رنگ ، پیچ دو رنگ ، پیچ دوبل دو رنگ ، پیچ سه رنگ ، پیچ چهار رنگ ، پیچ متقارن ، ترکیب تکی تکی و ... نام برد .

جهت مطلع شدن از محصولات جدید آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همراه خود را ارسال نمائید.

*
دی ان ان evoq