آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های متولدین ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده

تزیینات تولد کودک با بادکنک :

امروزه تزئین اتاق تولد کودک با بادکنک به دلیل ایجاد فضایی جذاب ، قیمت مناسب نسبت به مابقی تزئینات و سرعت اجرای تزئینات و فانتزی بودن آن مورد توجه بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است .

تزئین بادکنک در انواع مراسم کودک از جمله تزئینات جشن تولد کودک ، جشن تکلیف ، جشن فارغ التحصیلی ، جشن الفبا ، جشن دندونی و جشن سیسمونی قابل استفاده بوده و بخاطر تنوع رنگ و انواع طرح های آن نیازهای هر مراسمی را تامین مینماید. بی شک میتوان گفت بادکنک و بادکنک آرایی حرفه ای ، باعث شادی هرچه بیشتر مهمانان شده و تاثیر بسیار مطلوبی روی روحیه مهمانان و میزبان خواهد داشت .
انتخاب رنگبندی درست و حرفه ای نسبت به محیط و اجرای درست آن باعث شادی و هیجان بیشتر مراسم و به خاص بودن جشن کمک شایانی میکند . لطفا قبل از اینکه بخواهید از بادکنک آرایی استفاده کنید در مورد نور محیط مراسم ، رنگ لباس کودک ، رنگ لباس والدین و رنگ های مورد علاقه کودک اطلاعاتی جمع آوری کنید .
در بخش معرفی و فروش بادکنک در مورد انواع بادکنک ها اطلاعات خود را کامل نموده و با تماس با موسسه آقای بادکنک (مستربالن) از شرایط اجرای بادکنک آرایی نیز مطلع شوید .
حالا میتوانید از تزیین جشن تولد اتاق کودک لذت برده و آنرا به یک جشن شاد و منحصر به فرد تبدیل کنید . بادكنك آرايي همراه ميز كندي بار بسيار جذاب و دوست داشتني است . آقاي بادكنك ( مستر بالن ) با ارائه مشاوره تخصصي هميشه در خدمت شماست تا بتوانيد به بهترين وجه مراسم خود را برنامه ريزي و اجرا كنيد .توجه : حداقل مبلغ بادکنک آرایی 1/800/000 ریال می باشد .

حداقل 3روز قبل از مراسم بیعانه دریافت می شود .