021-77486455
شما اینجائید > برگزاری و خدمات مجالس کودک > برگزاری جشن دندونی/نوزاد ازالف تا ی
جشن دندونی

برگزاری جشن دندونی و لوازم تزیینی آن:

پس از تولد نوزاد که همراه مراسم ولیمه و مراسم استقبال از مادر و نوزاد در منزل انجام می شود ، بستگی به رسم و رسومات خانواده ها جشن های مختلفی تا یک سالگی کودک برگزار میشود .

از جمله این جشن ها :

* جشن دندونی

* جشن اولین کلام

* جشن اولین قدم

 

جشن دندونی یک ایده بسیار جذاب برای شما و کودک دلبندتان است. ایده‌های مختلفی برای برگزاری جشن دندونی وجود دارد ولی به طور معمول خوراک مخصوص، کیک دندونی و گیفت یا یادبود دندونی از المان‌های اصلی برگزاری این جشن است. اگر کودک شما هم به تازگی صاحب اولین دندان خود شده است و قصد برگزاری جشن دندونی را برای او دارید با من همراه شوید تا ایده‌های جالب این جشن را با هم ببینیم.

وسایل و تزیینات جشن دندونی

1. دعوت میهمانان برای حضور در جشن دندونی
2. تهیه کیک مخصوص جشن دندونی
3. تهیه تم جشن دندونی (دخترانه یا پسرانه)
4. تزیینات جشن دندونی
5. تهیه شعر و آهنگ مناسب جشن دندونی
6. تهیه هدیه جشن دندونی
7. و...

همانطور که متوجه شدید جشن دندونی یک جشن بسیار ساده اما پر هیجان است که لحظات بسیار مهیج و شادی برای شما و کودک دلبندتان به ارمغان می آورد. به دلیل حس بی نظیر آن ، توصیه می کنیم این جشن را حتما برپا کنید.

کیک مخصوص جشن دندونی را سفارش دهید

با توجه به این که جشن دندونی به مناسبت رشد اولین دندان کودک برگزار می‌شود کیک آن معمولاً به شکل دندان است که مدل آن طبق سلیقه‌ی شما انتخاب می‌شود.

تم جشن دندونی چگونه باشد ؟

از آنجایی که کودک دلبندتان جشن های بسیار کمی را تا این سن خود تجربه کرده است ، از همین رو این جشن بسیار برای کودکان جدید و یک ایده شاد و جذاب است. همچنین برای خانواده ها یک شب شاد و مفرح است. از این جهت توصیه می شود یک اتاق را برای برگزاری جشن دندونی بصورت ویژه تزیین نمایید و حتما تعداد زیادی عکس جهت یاد بود این مراسم بگیرید.

 

در جشن دندونی یا ولیمه نوزاد از موارد مختلفی برای زیبائی و پذیرائی از مهمانان می توان بهره جست:

جشن دندونی

لوازم تزئین جشن دندونی

جشن دندونیبادکنک آرائی تم نوزاد ( پسر / دختر )

جشن دندونیاجرای میز کندی بار نوزاد

جشن دندونینورآرائی و نور پردازی

جشن دندونیگیفت نوزادی

جشن دندونیارائه لیت های عکاسی به مهمانان

جشن دندونیعکاسی و فیلم برداری از بارداری تا تولد و از تولد تا جشن دندونی و ...

 

آقای بادکنک آمادگی خود را جهت برگزاری کلیه خدمات جشن دندونی اعلام می نماید. کافی است با ما تماس بگیرید. ما تمامی تجربیات خود را در اختیارتان قرار خواهیم داد. همچنین جهت خرید وسایل جشن دندونی نیز می توانید با ما مشورت کنید.

فروش وسایل جشن دندونی بصورت تخصصی در این سایت انجام می شود. تزیینات جشن دندونی ، تم های دخترانه و پسرانه برای این جشن ، انواع کیک جشن دندونی و گیفت های جشن دندونی را با یک تماس از ما بخواهید.

تخفیف ویژه : در صورتیکه از خدمات آقای بادکنک برای مراسم سیسمونی و تولد نوزاد استفاده کرده باشید ، میتوانید از 10% تخفیف در مراسم جشن دندونی و 15% تخفیف در اولین سالگرد تولد استفاده نمائید .

دی ان ان evoq