021-77486455
شما اینجائید > برگزاری و خدمات مجالس کودک > عکاسی و فیلم برداری مراسم


مراسم جشن تولد یک روز در سال اتفاق می افتد و اگر خاطرات آن را زنده نگه دارید همیشه تازگی آن احساس شادابی و طراوت بی نظیری به شما و کودک دلبندتان خواهد داد .
شاید سال آینده فرصت و شرایط خوبی برای برگزاری یک جشن تولد ماندگار پیش نیاید .

تفاوت عکاسی حرفه ای و عکاسی غیر حرفه ای در مراسم

در عکاسی با دوربین خانگی بیشتر اوقات این عکس در هارد کامپیوتر شما باقی می ماند و هیچ گاه عکسی نخواهد بود که بتوان آن را چاپ نمود .
در عکاسی با دوربین خانگی شما هیچ گاه از نورپردازی استفاده نمی کنید و در عکس خود سایه های زیادی خواهید داشت که به عکس شما لطمه می زند .
در عکاسی با دوربین خانگی ، شما به عنوان میزبان و یا افرادی که شما مسئولیت عکاسی را به ایشان میدهید به دلیل حرفه ای نبودن و نداشتن وقت کافی ، لحظات بسیار مهم و خاصی را از دست می دهند ، این لحظات دیگر قابل برگشت نیستند .
هیچ گاه با دوربین های خانگی امکان عکاسی از جزئیات مراسم نیست ، لنز های متنوع در دوربین های عکاسی حرفه ای ، امکان تصویر برداری از تک تک جزئیات مراسم را دارند .
صدها ژست و یا فیگور برای عکاسی از کودکان و مراسم جشن تولد وجود دارد که فقط با دانستن آن میتوانید خوب عکس بگیرید و گرنه فشار دادن دکمه دوربین کار سختی به نظر نمیرسد .

تفاوت فیلم برداری حرفه ای و غیر حرفه ای از مراسم

فیلم برداری از مراسم هر چند خوب هم باشد اگر توسط افراد غیر حرفه ای فیلم برداری شوند بیش از 60 % از لحظات و مواقع غیر مهم نیز فیلم برداری میشوند  که این قسمت ها در مونتاژ و میکس فیلم از بین میروند و شما در انتها فقط لحظات اصلی مراسم را مشاهده می کنید .
در فیلم برداری با دوربین خانگی و یا موبایل های با کیفیت ، شما به عنوان میزبان و یا افرادی که شما مسئولیت فیلم برداری را به ایشان میدهید به دلیل حرفه ای نبودن و نداشتن وقت کافی ، لحظات بسیار مهم و خاصی را از دست می دهند ، این لحظات دیگر قابل برگشت نیستند .
در بیشتر مواقع افراد غیر حرفه ای به نور محیط مراسم ، توجه چندانی نمیکنند و به فیلم برداری می پردازند ، این نوع فیلم بدون مونتاژ و تنظیم درست نور توسط نرم افزارهای حرفه ای عملا فیلم خوبی برای یادگاری نگه داشتن نیست .
در صورتی که با گوشی موبایل خود فیلم برداری کنید مطمئن باشید این فیلم فقط در گوشی موبایل قابل مشاهده است و هیچ گاه تبدیل به فیلمی ماندگار نخواهد شد .

آقاي بادكنك ( مستر بالون ) با افتخار اعلام مي نمايد كه نمونه كارهاي مختلفي را با مبالغ مختلف براي شما آماده نموده است تا بتوانيد به راحتي انتخاب درست را انجام دهيد .
براي مشاهده نمونه كارها حتما هماهنگي قبلي نياز است .
امكان ارسال نمونه كار بصورت ارسال cd و يا ارسال كليپ با برنامه تلگرام يا واتساپ وجود ندارد .
اين اطمينان را به شما مي دهيم كه كليه گروه هايي كه موسسه آقاي بادكنك با آنان همكاري مي نمايد ، حرفه اي و متعهد هستند .

یک هشدار مهم

بیشتر مراسم جشن تولد در منازل و سالن های اجتماعات برج ها انجام میشود ، به جهت امنیت و ایمنی خانواده و صحت انجام خدمات ، به افرادی که دارای محل ثابت و تلفن ثابت هستند بهتر و راحت تر میتوان اعتماد نمود .
(شماره تلفن های اعتباری ، پيج هاي اينستاگرام تضمین و اعتباری برای برگزار کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مجالس ایجاد نمی کنند مگراطلاعات کافی از نوع اجرا و نیروی های اجرایی وی داشته باشید .

                              برای دریافت لیست قیمت انواع پکیج های عکاسی و فیلم برداری مجالس اینجا کلیک کنید .

دی ان ان evoq