021-77486455
شما اینجائید > برگزاری و خدمات مجالس کودک > مجری و گروه های هنری ( خانم / آقا )


در مراسم جشن تولد شخصی می باید برای کودکان سرگرمی ایجاد کند و محیطی شاد و جذاب را که همیشه کودکان در آن قرار نمی گیرند ایجاد کند ،این شخص مجری مراسم است .

در حال حاضر مجریان مراسم به دو گونه فعالیت می نمایند .
در مراسم با گروه خود فعالیت نموده و با پوشیدن لباس های جذاب و فانتزی به اجرای مراسم مانند اجرای مسابقه ، رقص ، شعبده بازی و ... می پردارند .

*توجه نماييد كه در صورت انتخاب اين نوع از گروه ها حتما نياز به يك دستگاه پخش موزيك داريد .

از همکاران گروه موزیک هستند و با هماهنگی با گروه موزیک لحظاتی شاد و مفرح را برای کودکان اجرا می نمایند .
انتخاب هر کدام از گروه ها مزیت ها و معایب خاص خود را دارد که بستگی به تعداد مهمانان و سن و سال آنان و میزان بودجه ای که میزبان برای این امر تخصیص داده است متفاوت خواهد بود .

دو نکته در مورد مجری مراسم جشن تولد 

بیشتر افرادی که در زمینه مجری مراسم جشن تولد کودکان فعالیت می نمایند به دلیل شرایط خاصی که در هنگام جشن وجود دارد امکان ارائه نمونه کار بصورت cd را ندارند  . 
مجریان جشن تولدی که در مهد کودک ها به اجرای مراسم می پردازند تبحر بیشتری برای سرگرم نمودن کودکان دارند . 

یک هشدار مهم

بیشتر مراسم جشن تولد در منازل و سالن های اجتماعات برج ها انجام میشود ، به جهت امنیت و ایمنی خانواده و صحت انجام خدمات ، به افرادی که دارای محل ثابت و تلفن ثابت هستند بهتر و راحت تر میتوان اعتماد نمود .

(شماره تلفن های اعتباری ، پيج هاي اينستاگرام ، تضمین و اعتباری برای برگزار کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مجالس ایجاد نمی کنند مگراطلاعات کافی از نوع اجرا و نیروی های اجرایی وی داشته باشید . )

هزینه گروه های دونفره برای  سرگرمی مراسم بسته به تعداد آیتم های اجرایی و تبحر گروه از   5/500/000 ریال تا 7/000/000 ریال می باشد  .

هزینه گروه های سه نفره برای  سرگرمی مراسم بسته به تعداد آیتم های اجرایی و تبحر گروه از   7/500/000 ریال تا 10/000/000 ریال می باشد  .
دی ان ان evoq