آقای بادکنک ...Loading
021-77486455 تنها برند رسمی و ثبت شده بادکنک در کشور شماره ثبت: 1007865
تنها برند رسمی و ثبت شده بادکنک در کشور شماره ثبت: 1007865

شرکت آقای بادکنک در طول سال اقدام به برگزاری جشن های گروهی می کند. هدف ما از ایجاد جشن گروهی ایجاد یک مراسم شاد و بدون هیچ نوع حاشیه و ایجاد یک ارتباط دوستانه بین همه افراد است که مشترکات زیادی دارند. این جشن ها به3  صورت زیر است:
1) جشن های دوستانه گروهی:  در صورتیکه علاقه مند به جشن های دوستانه و گروهی هستید باید این فرم را پر کنید ما نزدیکترین افراد به شرایط و مشخصات شما را انتخاب کرده و شما را در گروهی قرار می دهیم که تشابهات زیادی با شما داشته باشد. شما می توانید برای بار اول با 50% تخفیف در جشن های گروهی شرکت کنید و این به خاطر این است که شما با مابقی افراد گروه آشنا شوید و در صورت نیاز گروه را عوض کنید.
2) جشن های روزهای خاص:  این جشن ها در روزهای خاصی همچون شب یلدا – چهارشنبه سوری و... برگزار میشوند و مانند کلیه جشن های گروهی شما را با توجه به علایق و سلیقه های شما در گروه خاصی قرار خواهیم داد.
3) جشن های گروهی متولدین هر ماه:  اگر دوست دارین دوستانی داشته باشید که مشترکات زیادی از جمله تاریخ و ماه تولد با شما دارند میتونید با شرکت در این جشن های گروهی دوستان جدیدی را یافته و در تولد یکدیگر بهترین ها رو تجربه کنید.
جشن های گروهی فقط برای تهران  انجام میشود.
قوانین گروه را حتما بخوانید: 

- حرف سیاسی نداریم.

- ساعت مراسم عوض نمیشود.

FooterForm

دی ان ان evoq