آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های متولدین ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده
فروش ویژه تم های تولد برای متولدین خــرداد

فروش ویژه تم های تولد برای متولدین خــرداد

00 00 00 00 ماه
00 00 00 00 روز
00 00 00 00 ساعت
00 00 00 00 دقیقه
00 00 00 00 ثانیه

واردات کالا بطور مستقیم و تنوع کالا : اجرای طرح های خاص و جذاب بادکنک آرایی ، بادکنک های متنوع در رنگ و شکل نیاز دارد ، که فقط موسسات حرفه ای این امکانات را داشته و بادکنک آرایان غیر حرفه ای فقط طرح های ساده را که امکان خرید هر نوع بادکنک را داشته باشند پیشنهاد نموده و شما را فقط به هرچه ارزان تر بودن بادکنک آرایی ترغیب می کنند .

 

دارا بودن شرکت و محل ثابت : بیشتر افرادی که در زمینه بادکنک آرایی فعالیت می کنند مکان و محل مشخصی نداشته و شما فقط با یک تلفن موبایل اعتباری و یا شبکه های اجتماعی با آنان در ارتباط هستید .

 

انعقاد قرار داد : بهره گیری از افرادی که به منظور انواع خدمات وارد منزل و یا محل کار شما میشوند در صورتی درست و صحیح است که شما بتوانید در هر زمان با آنان بتوانید رابطه داشته و حتی پس از مراسم پاسخگوی مشکلات و کم و کاستی ها باشند . بدیهی است افرادی که بدون انعقاد قرار داد مراسمی را برعهده میگیرند به هیچ عنوان پس از مراسم انتقاد پذیر نبوده و هیچ گاه خود را با انعقاد قرار داد محدود نمیکنند .

 

شغل تخصصی : تخصص موسسه آقای بادکنک فقط در زمینه بادکنک و بادکنک آرایی خلاصه میشود . آیا میتوان یک بادکنک آرایی حرفه ای از کسی که شغل سوم یا چهارمش را بادکنک آرایی معرفی نموده انتظار داشت ؟

 

سابقه فعالیت : موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 8 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

 

موسسه آقای بادکنک در یک نگاه :

 دارای شرکت رسمی ثبت شده و همیشه پاسخگو
 دارای مدرک بین المللی بادکنک آرایی از کشور آمریکا
 وارد کننده بادکنک و تنوع زیاد انواع بادکنک
 برگزاری جشن تولد با تم های خاص کارتونی
 ارائه انواع لوازم جشن تولد و خدمات جانبی جشن ها
 تنها مرکز ارائه بادکنک ضمانت دار در کشور
دی ان ان evoq