آقای بادکنک ...Loading
021-77486455 تنها برند رسمی و ثبت شده بادکنک در کشور شماره ثبت: 1007865
تنها برند رسمی و ثبت شده بادکنک در کشور شماره ثبت: 1007865

0to100 اجرای کامل مراسم شما

به جای استفاده از چند مجموعه و شرکت برگزاری مراسم خود را به یک مجموعه معتبر و حرفه ای بسپارید و مراسمی زیبا، شاد و به دور از نگرانی را تجربه کنید.

بادکنک و بادکنک آرایی

تزئین با بادکنک در انواع مراسم کودک از جمله جشن تولد، جشن تکلیف، جشن فارغ التحصیلی، جشن الفبا، جشن دندونی و جشن سیسمونی قابل استفاده بوده و به خاطر تنوع رنگ وطرح، نیاز های هر مراسمی را تامین می نماید. بادکنک آرایی حرفه ای تاثیر مطلوبی بر روحیه مهمانان و میزبان خواهد داشت.

خدمات مجالس

تزئین بادکنک در انواع مراسم کودک از جمله جشن تولد، جشن تکلیف، جشن فارغ التحصیلی، جشن الفبا، جشن دندونی و جشن سیسمونی قابل استفاده بوده و به خاطر تنوع رنگ و طرح، نیازهای هر مراسمی را تامین می نماید.

گیفت و هدایای بادکنکی

هدیه دورن بادکنک شکل جدیدی از کادو نمودن و ارائه هدایا است و شادی و رضایت بسیاری برای هدیه گیرنده به همراه خواهد داشت. شما میتوانید هدایای با قطر 15 سانتی متری خود را به این شکل ویژه تقدیم نمایید.

کارت تخفیف

برای استفاده از هر یک از کارت های تخفیف لطفا ابتدا فرم مربوطه را تکمیل نمایید. حداکثر تا 48 ساعت بعد از شرکت آقای بادکنک با شما تماس گرفته خواهد شد و کد تخفیف و شرایط استفاده از آن ارائه خواهد گردید.


صفحه 1 از 35ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
دی ان ان evoq