021-77486455
شما اینجائید > معرفی و فروش بادکنک > بادکنک شکرستان

مجموعه پویانمایی شکرستان برترین اثر ایرانی موفقی است که توانسته با استفاده از داستان‌های طنز علاوه بر آموزش فرهنگ اصیل ایرانی ، ارتباطی قوی میان خود و مخاطبان اصلی ( کودکان و نوجوانان) و فرعی (بزرگسالان ) برقرار نماید .

تجاری‌ سازی این مجموعه به عنوان اولین مجموعه تجاری‌ سازی شده در ایران با استفاده از روش‌های موفق دنیا باعث ایجاد جذابیت بیشتر شکرستان شد. نوشت‌افزار، کیف مدرسه، بازی‌ های رایانه‌ای، کاغذ کادو، کیف تزیینی، دستمال کاغذی و ده‌ ها قلم کالای دیگر که با استفاده از شخصیت‌ های این مجموعه به دست توانای تولید‌ کنندگان برتر عرصه‌ های مختلف تولید می‌شود ، نتیجه تجاری‌ سازی این اثر هنری توسط حوزه هنری استان تهران می‌باشد .
موسسه آقای بادکنک نیز با افتخار طی قراردادی با حوزه هنری استان تهران ، مسئولیت تولید و پخش بادکنک‌ها و لوازم تزئین تولد با استفاده از شخصیت‌ های مجموعه شکرستان را برعهده دارد .
کیفیت مطلوب و قیمت نسبتاً مناسب محصولات وجه متمایز اجناس تولیدی با استفاده از شخصیت‌ های شکرستان است ، این موسسه نیز با استفاده از بادکنک‌ های درجه یک ساخت کشور مالزی که نسبت به بادکنک‌ های ساخت کشور چین  مزیت‌ های خاصی ( من جمله عدم کارگیری پودر نیترات باریم  به جای پودر کربنات منیزیم  که ماده‌ای خطرناک و سرطان‌ زا می‌باشد ) را دارد .
این محصول در بسته‌بندی‌های شکیل طلقی که دارای 15 عدد بادکنک با رنگ‌های مختلف و شخصیت‌ های مختلف شکرستانی بوده و در کارتن‌ های  36 عددی ارائه میشود . 
ضمانت بادکنک‌های شکرستان مزیت دیگر این محصول بر سایر محصولات مشابه می‌باشد و هر کس می‌تواند نسبت به تعویض بادکنک سوراخ با بادکنک سالم اقدام نماید . 

مدارس و مهد کودک های کل کشور در صورت خرید حداقل 3 کارتن شامل 10 % تخفیف ویژه میباشند .

قیمت قوطی های 15عددی شکرستان به صورت تکی 80/000 ریال میباشد .

قیمت قوطی های 15عددی شکرستان به صورت کارتنی ( کارتن های 36عددی ) 60/000 ریال میباشد.

دی ان ان evoq