آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های متولدین ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده
آقای بادکنک
موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 11 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

يكي از اهداف موسسه آقاي بادكنك ( مستر بالن ) ايجاد مشاركت هاي تبليغاتي دو سر سود ( win-win ) است ، بطوري كه با انجام تبليغات طرف دوم ( اسباب بازي فروشي ، قنادي و گل فروشي ) توسط موسسه آقاي بادكنك بتوان هم به ارائه خدمات طرف دوم رنگ و بوي شادتري بخشيد و هم اين كه اين موسسه امور تبليغاتي خود را در مكان هايي شاد به مشتريان ارائه نمايد . 

 

( فقط مخصوص مناطق 1،2،3 تهران )

1.فروشگاه های اسباب بازی :

ارائه بادکنک تبلیغاتی رایگان فروشگاه و در ازای آن ارائه فرم های تکمیل شده توسط مشتریان ( با ارائه 200 فرم ، 300 بادکنک رایگان اهدا خواهد شد . )

هزینه ارسال و دریافت فرم هاي ثبت نام  با آقای بادکنک و هزینه ارسال بادکنک هاي تبليغاتي با فروشگاه می باشد .

جهت اجراي اين طرح قرار داد كتبي منعقد شده و يا مبلغ 1/000/000 ریال هنگام ارسال بادکنک ها و فرم های خام دریافت می شود که هنگام دریافت فرم های تکمیل شده مسترد خواهد شد .

مدت اجراي طرح 2 ماه مي باشد كه در صورت توافق طرفين افزدوه خواهد شد .

2.قنادی ها:

ارائه ماهانه 200 عدد بادکنک تبلیغاتی قنادی در ازای آن قرار دادن کاتالوگ بادکنک آرائی و بوکت در آلبوم های دیجیتالی و عادی قنادی .3.گل فروشی ها:

ارائه ماهانه 200 عدد بادکنک تبلیغاتی و در ازای آن قراردادن کاتالوگ بادکنک آرائی مراسم روی بوکت در آلبوم دیجیتال و یا عادی گل فروشی .

4.طرح ویژه:

 طراحی و چاپ 1000 عدد کارت ویزیت مشترک به صورت رایگان ( یک طرف کارت با سلیقه شما و مربوط به نوع فعالیتتان و طرف دوم اطلاعات آقای بادکنک قرار می گیرد . )

طرح ویژه برای صنوف : اسباب بازی فروشی - گل فروشی - قنادی - مهد کودک - کافی شاپ - لباس کودک - نوزاد و سیسمونی- عکاسی کودک - آرایشگاه عروس - باشگاه ورزشی بانوان و لوازم یکبار مصرف قابل ارائه می باشد .