آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های متولدین ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده
آقای بادکنک
موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 11 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

هنر بادکنک آرایی ادبیات خاص خود را دارد و چون افراد مختلف هر نوع بادکنک آرایی را به زعم خود نام گذاری میکنند و به صورت شرکت یا موسسه های تخصصی فعالیت نمی کنند به همین دلیل نام های متعددی برای بادکنک آرایی بوجود آمده است ، در این قسمت میتوانید اطلاعات خوبی جهت نام و منظور هر کدام از طرح ها بدست آورید .


موسسه آقای بادکنک افتخار دارد که تنها موسسه ای است که موفق به دریافت گواهینامه بین المللی بادکنک آرایی از کشور آمریکا شده است و به خدمات بادکنک آرایی کاملا به صورت تخصصی پرداخته و آن را شغلی بسیار شاد ، ظریف و تخصصی دانسته و  در بادکنک آرایی به آیتم های مختلفی همچون رنگ و نور محیط، رنگ لباس ، فضای جایگاه و ... دقت فراوان دارد .

 اندازه بادکنک :

بادکنک ها براساس اینچ طبقه بندی میشوند پس اگر بادکنکی 12 اینچ است یعنی وقتی این بادکنک باد میشود فاصله دو طرف آن حدود 30 سانتی متر خواهد بود .


ریسه بادکنک :

وقتی بادکنک ها روی فریم بسته نشوند و طرح مورد نظر نیاز به فریم نداشته باشد ، از ریسه بادکنک استفاده میشود ، در ریسه بادکنک  میتوان از 4 رنگ مختلف بصورت مارپیچ استفاده نمود .


آرک بادکنک :

از آرک بادکنک وقتی که به جایگاه یا مکانی جهت نمایش بیشتر نیاز داریم استفاده میشود ، آرک بادکنک میتواند اشکال مختلفی داشته باشد ، در کشور ما آرک ساده بادکنک بیشترین مصرف را دارد  که شکل آن نیم دایره است و در محاوره به اسامی مختلفی همچون تاج بادکنک ، هلال بادکنک ، طاق بادکنک نیز معروف است .


ستون بادکنک :

از این ستون ها بیشتر برای جایگاه های کوتاه و روی استیج های بزرگ استفاده میشود ، ستون ها بدلیل شکل ظاهریشان انعطاف بسیار بالاتری برای ساخت شکل های مختلف دارند .


پیچش رنگ و ترکیب رنگها  :

در بادکنک آرایی از پیچ های مختلفی میتوان بهره برد که میتوان به پیچ تک رنگ ، پیچ دو رنگ ، پیچ دوبل دو رنگ ، پیچ سه رنگ ، پیچ چهار رنگ ، پیچ متقارن ، ترکیب تکی تکی و ... نام برد .