آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های اردیبهشت ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده
آقای بادکنک
موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 11 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

خیلی از افراد به دلایل مختلف دوست دارند لوازم جشن تولد کودک دلبندشان را خودشان تهیه نموده و خودشان با تزئینمحل مراسم رنگ و بوی خاصی را به جشن تولد فرزندشان ببخشند .

در انجام یک جشن تولد خانگی همه چیز به احساس خوشایند شما ، کودکتان و خاطره آن ارتباط مستقیمخواهد داشت ، این احساس را با پول معاوضه نکنید .

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید لوازم جشن تولد به نکات زیر توجه نمایید:

-فایل لیست ملزومات جشن تولد را دانلود کنید ( در صورت نیاز )

-حداقل یکماه قبل از مراسم شروع به امور دلخواه خود نسبت به لیست ملزومات جشن تولد نمایید .

-بصورت رایگان میتوانید از مشاوره رایگان با آقای بادکنک استفاده نموده ودید بهتری برای اجرای مراسم خود پیدا کنید .

-اگر نیاز به خدمات یا ملزوماتی دارید که انتخاب آن در بین انواع کالا و ارائه دهندگان آن مشکل است با تماس با آقای بادکنک زودتر به نتیجه نهایی خواهید رسید .

-عدم استفاده از خدمات برگزار کنندکان جشن تولد شاید از نظر اقتصادی حدود 20 تا 30 درصد به نفع شما باشد ولی اگر زمان کافی برای خرید درست لوازم ندارید از این سود چشم پوشی کنید .

-اگر برای خرید اقلام مورد نیازتان باید مبالغ زیادی برای کرایه ماشین هزینه کنید تا بتوانید ایده ها و طرح های جدیدی را پیدا کنید ، شاید بهتر باشد از اینترنت ارائه دهندگان اصلی این خدمات و کالا را یافته و از خدمات و کالای آنان بهره بگیرید .

-قاعدتا تزئینات و آیتم هایی که شما آنرا تدارک دیده اید آیتم هایی هستند که برای بیشتر مردم قابل خریداری بوده و در بیشتر قنادی ها و فروشگاه های لوازم یکبار مصرف وجود دارد ، این بدین معنی است که شما نمی خواهید تفاوتی با دیگران داشته باشید .و به یک جشن تولد عادی فکر می کنید . برای داشتن تفاوت ، باید متفاوت دیده شوید .

-شما حتما در جشن تولد های مختلفی شرکت نموده اید ، همین الان به بهترین آنها فکر کنید و آنرا در حافظه خود مرور کنید و ببینید در کدام جشن تولد همه چیز برای میهمانان و میزبان ایده آل بود .جواب شما جشنی است که نسبت به سایر جشن ها بیشتر برای آن فکر و دقت شده و از المان های خاص تری بهره برده شده بود ، مطمئن باشید که کمتر اتفاق می افتد که افراد عادی اطلاعات کاملی از تک تک آیتم های خاص تشریفات کودک داشته باشند .

- به همین دلیل استفاده از آیتم های عادی باعث باقی ماندن خاطره جشن شما در اذهان میهمانان نخواهد شد .