آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های متولدین ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده

آتیش بازی و وسایل آتش بازی : 

از دیر باز مراسم آتیش بازی و نورافشانی باعث شور و هیجان در جشن های مختلف بوده است ، از مراسم آتیش بازی و نور افشانی میتوان در مجالسی چون جشن عقد و عروسی ، جشن سالگرد تاسیس شرکت ها ، جشن افتتاح شعب و یا فروشگاه های زنجیره ای ، جشن فارغ التحصیلی و ... استفاده نمود .


آتش بازی های حرفه ای لوازم و تجهیزات حرفه ای می طلبد ، این موسسه با پخش لوازم آتش بازی و نور افشانی ، فروش تجهیزات آتش بازی و اجرای تخخصی آن در انواع مراسم ، خاطره ای شاد را در شبی بیاد ماندنی برای شما به یادگار خواهد گذاشت.

تفاوت های وسایل آتش بازی سرد و گرم


در کشور ایران فقط لوازم آتیش بازی و نورافشانی گرم تولید می شود ، وسایل آتش بازی گرم به دلیل داشتن دود و آتش های گرم باید در فضای باز استفاده شوند .
بیشتر آبشار ها و شوتینگ های گرم تولید شده در کشور ایران بصورت دستی عمل می کنند ، به عبارتی برقی نبوده و امکان اجرای آن در زمان خاص و یا بصورت سری و هم زمان وجود ندارد .


نوع دیگری از لوازم آتش بازی ، سرد هستند به عبارتی از موادی ساخته شده اند که دود بسیار کمتری از همتای گرم خود دارند ، ضمنا بیشتر آتش بازی های سرد ، برقی هستند و امکان اجرا در انواع مراسم به صورت سری ، هم زمان ، خطی و در زمان های خاص را دارند .
بیشتر لوازم آتش بازی سرد و برقی که به کشور ایران وارد می شوند ساخت کشور چین و ترکیه هستند .

 

آتش بازی زمینی چیست ؟ 

در این روش آتش بازی از دو مدل آبشار های سرد و گرم استفاده میشود،آبشار سرد به آبشار های برقی گفته میشود که با استفاده از یک باطری و یا دستگاه های ریموت کنترل روشن میشود ،این مدل از آبشار دمای آتش کم شده است و درصورت افتادن بروی زمین و یا لباس هیچگونه سوخت را در بر نخواهد داشت . از این آبشار ها برای آتش بازی روی صحنه بصورت همزمان استفاده میشود.

 

آتش بازی زمینی (آبشارهای گرم) :

دسته دوم آتیش بازی زمینی آبشار گرم میباشد ، این آبشار ها بصورت فیتیله ای بوده و باید بصورت دستی روشن شود ، دمای آتش خارج شده از این آبشار ها بالا بوده و درصورت برخود با لباس و یا فرش آنها را خواهد سوزاند . همچنین میزان دود و بوی این آبشار نسبت به نسخه آبشار سرد بیشتر است ، از این آبشار برای فضای باز استفاده میشود .

 

آتش بازی افکت دار (آبشارهای سرد) :

آتش بازی افکت دار با استفاده از آبشار های سرد برقی میباشد ، در این نوع آتش بازی از آبشار های ریسه ای ( پرده آتش- ستاره ای - حلقه ای - فرفره ای و غیره ) استفاده میشود، این مدل از آتش بازی بروی پایه های مخصوص اجرا میشود و زیبایی شگفت آوری را به مراسم شما میدهد .


اگر میخواهید خاص باشید باید برای میهانان خود تفاوت را ایجاد کنید ، اکثر مردم تفاوت را هر چند کوچک هم باشد ، بسیار بیشتر توجهشان را جلب می کند .

اگر میخواهید جشن خود را با آتیش بازی و نورافشانی های خاص به یک جشن متفاوت تبدیل کنید با ما تماس بگیرید .

 

    برای اطلاع از پکیج های آتیش بازی و نورافشانی مراسم اینجا کلیک کنید