آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های متولدین ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده

اگر يك جشن تولد در پيش داريد ،‌ حتما نكات زير را مطالعه كنيد .
(اين نكات تجربيات چندين ساله ماست كه در اختيارتان می گذاریم .)

برگزاری هر نوع مراسمی ، علم ، تجهیزات ، نیروی انسانی متعهد و مجرب ، مکان و فضای مناسب و مدیریت میخواهد در صورتی که هر کدام از این موارد ناقص انجام شود ، مطمئنا مراسم شما خوب و و شیک و جذاب برگزار نخواهد شد ، در این میان شما هستید که با تدبیر خود و با بهره گیری از امکاناتی که موسسات و شرکت های برگزار کننده مراسم دارند میتوانید به ایده آل ترین جشن خود برسید  تا هم شما و هم میهمانان شما از آن لذت ببرید .

چند قانون ساده برای انتخاب برگزار کننده مراسم

بیشتر مراسم جشن تولد در منازل و سالن های اجتماعات برج ها انجام میشود ، به جهت امنیت و ایمنی خانواده و صحت انجام خدمات به افرادی که دارای محل ثابت و تلفن ثابت هستند بهتر و راحت تر میتوان اعتماد نمود .

شماره تلفن های اعتباری ، پيج هاي اينستاگرام ، تضمین و اعتباری برای برگزار کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مجالس ایجاد نمی کنند مگراطلاعات کافی از نوع اجرا و نیروی های اجرایی وی داشته باشید .

بعضی از افرادی که خود را برگزار کننده مجالس می نامند و با یک موبایل با شما در تماس هستند از نیروها و کارمندان موسسات برگزار کننده مجالس دیگر هستند که به دلایل مختلف با آن موسسه قطع رابطه نموده اند ، اینگونه افراد از تیپ و ظاهر بسیار شیکی برخوردارند و براحتی با جملات زیبا و نشان دادن چند فیلم کوتاه که غالبا برای همان موسسات اصلی است مشتریان را قانع می نمایند .

حتما قرارداد کامل و با توضیح جزئیات تنظیم کنید ، حتی اگر رفت و آمد برایتان سخت باشد .

مفاد قرار داد را خوب بخوانید و سپس آنرا امضا کنید .

در صورت امکان نام یک یا دو نفر از مشتریان برگزار کننده مراسم را که شکل مراسم آن نزدیک به مراسم شما باشد بخواهید و با ایشان تماس بگیرید .

برگزار کننده مراسم خود را اگر از اینترنت پیدا می کنید توجه داشته باشید که تلفن های او را از سایت رسمی او بردارید و با افرادی که در سایت های آگهی تبلیغاتی رایگان تبلیغات دارند هرگز اعتماد نکنید .( سایت های رسمی شاید آگهی تبلیغاتی اینترنتی داشته باشند ولی در همه این تبلیغات لینک سایت رسمی خود را قرار می دهند . )

توضیحات تقریبا کاملی در هر کدام از صفحات قرار داده ایم تا شما براحتی بتوانید موارد دلخواه خود را انتخاب کنید ، با این حال با تماس با ما میتوانید اطلاعات بیشتری در زمینه برگزاری جشن تولد کسب نمایید .

افتخار ما این است که تمامی آیتم هایی را که باید یک جشن تولد داشته باشد در اختیار داشته و میتوانیم آنرا به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما ارائه نماییم .

ما براي شما ليستي از آيتم هاي يك جشن تولد تمام عيار را تدارك ديده ايم تا بتوانيم با تجربه خود كمكي به انتخاب آيتم هاي جشن تولد شما بنماييم .