آقای بادکنک ...Loading
اجرای جشن های متولدین ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده

تمامی بادکنک های آمریکایی و مالزی موسسه آقای بادکنک دارای ضمانت هستند و در صورت وجود سوراخ با ارائه بادکنک سوراخ ، بادکنک سالم تقدیم خواهد شد .


لطفا به چند نکته مهم توجه نمایید :
اکثر بسته بندی های بادکنک ، 100 عددی هستند که یا بصورت مخلوط رنگها و یا بصورت تک رنگ ارائه میشوند .

اگر نیاز به بادکنک مخلوط و یا تعداد کمتر دارید میتوانید از بسته بندی های فروشگاهی که 15 عددی هستند .

معرفی انواع بادکنک ها ی لاتکس

متاليك گرد

در صورتی که بادکنک دارای پوشش صدفی باشد آنرا بادکنک متالیک می نامند . این بادکنک ها براق بوده و نور را بخوبی انعکاس می دهند . داخل این بادکنک ها قابل مشاهده نیست . 


دكوري گرد

در صورتی که بادکنک پوشش صدفی نداشته باشد آنرا بادکنک دکوری می نامند . این نوع بادکنک ها مات بوده و بیشتر در بادکنک آرایی ها استفاده میشوند . داخل این بادکنک ها قابل مشاهده نیست . 


كريستال گرد

درصورتی که بادکنک حالت مات داشته باشد ولی داخل آن مشاهده شود آنرا بادکنک کریستال می نامند .


فلورسنت يا نئون

این بادکنک ها حالت فسفری داشته و در شب نور کمی از خود متصاعد می کنند . 


شكل سازي ( ماري )

این بادکنک ها جهت ساخت اشکال مختلف استفاده میشوند این بادکنک ها به بادکنک های ماری یا سوسیسی معروفند و بصورت دکوری ، متالیک و کریستال وجود دارند .این بادکنک ها بیشتر در بسته بندی های مخلوط ودر بسته های 100 عددی عرضه میشوند .بسته های تک رنگ بادکنک های ماری در اندازه ها و رنگ های متنوع برای بادکنک آرایی های حرفه ای استفاده میشوند.


دونات

این بادکنک بصورت یک دایره توخالی بوده ( مانند تیوپ لاســـــــــتیک ماشین ) و در بادکنک آرایی های مختلف قابل استفاده می باشند . این بادکنک ها بصورت کریستال و دکوری قابل ارائه هستند .دونات در لغت به معنی شیرینی است . این بادکنک ها در بسته های 25 یا 100 عددی عرضه شده و با ترکیب 4 تا 6 رنگ عرضه میشوند . 


بلاسم

این بادکنک بصورت گل بوده و داخل آن توخالی است . این بادکنک ها در بادکنک آرایی های مختلف قابل استفاده بوده و بصورت کریستال و دکوری قابل ارائه هستند .بلاسم در لغت به معنی شکوفه است .این بادکنک ها در بسته های 25 یا 100 عددی عرضه شده و با ترکیب 4 تا 6 رنگ عرضه میشوند . 


بادکنک های قلب

این بادکنک ها به شکل قلب می باشند و بدلیل نوع تولید آن امکان ترکیدن آنها هنگام باد شدن بیشتر است لذا هنگام باد کردن این بادکنک ها به آرامی آنها را باد کنید. این بادکنک ها در بسته های 100 عددی و بصورت تک رنگ عرضه میشوند . 


بادکنک های طرح دار ( چاپدار )

این بادکنک ها بصورت های مختلفی چون متالیک ، دکوری و کریستال وجود دارند، چاپ این بادکنک ها بسیار متنوع بوده و به همین دلیل امکان استفاده از آنها در تمامی مناسبت ها وجود دارد . این بادکنک ها در بسته های 25 یا 100 عددی و بصورت 4تا 6 رنگ عرضه میشوند . 


بادکنک های طرح ابرو باد ( سوپر آگاتا )

این بادکنک ها دولایه هستند و برای باد نمودن آن بهتر است حتما از تلمبه دستی یا پمپ استفاده نمود . شکل ظاهری این بادکنک ها بخاطر نوع طرح آن ( به شکل ابر و باد ) هارمونی بسیار جذابی در طرح بادکنک آرایی ایجاد می نماید . این بادکنک ها در بسته های 100 عددی و بصورت 4 تا 6 رنگ عرضه میشوند .