اجرای جشن های اردیبهشت ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده
آقای بادکنک
موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 11 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

تزیینات تولد کودک با بادکنک :

امروزه تزئین اتاق تولد کودک با بادکنک به دلیل ایجاد فضایی جذاب ، قیمت مناسب نسبت به مابقی تزئینات و سرعت اجرای تزئینات و فانتزی بودن آن مورد توجه بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است .

تزئین بادکنک در انواع مراسم کودک از جمله تزئینات جشن تولد کودک ، جشن تکلیف ، جشن فارغ التحصیلی ، جشن الفبا ، جشن دندونی و جشن سیسمونی قابل استفاده بوده و بخاطر تنوع رنگ و انواع طرح های آن نیازهای هر مراسمی را تامین مینماید. بی شک میتوان گفت بادکنک و بادکنک آرایی حرفه ای ، باعث شادی هرچه بیشتر مهمانان شده و تاثیر بسیار مطلوبی روی روحیه مهمانان و میزبان خواهد داشت .
انتخاب رنگبندی درست و حرفه ای نسبت به محیط و اجرای درست آن باعث شادی و هیجان بیشتر مراسم و به خاص بودن جشن کمک شایانی میکند . لطفا قبل از اینکه بخواهید از بادکنک آرایی استفاده کنید در مورد نور محیط مراسم ، رنگ لباس کودک ، رنگ لباس والدین و رنگ های مورد علاقه کودک اطلاعاتی جمع آوری کنید .
در بخش معرفی و فروش بادکنک در مورد انواع بادکنک ها اطلاعات خود را کامل نموده و با تماس با موسسه آقای بادکنک (مستربالن) از شرایط اجرای بادکنک آرایی نیز مطلع شوید .
حالا میتوانید از تزیین جشن تولد اتاق کودک لذت برده و آنرا به یک جشن شاد و منحصر به فرد تبدیل کنید . بادكنك آرايي همراه ميز كندي بار بسيار جذاب و دوست داشتني است . آقاي بادكنك ( مستر بالن ) با ارائه مشاوره تخصصي هميشه در خدمت شماست تا بتوانيد به بهترين وجه مراسم خود را برنامه ريزي و اجرا كنيد .توجه : حداقل مبلغ بادکنک آرایی 1/800/000 ریال می باشد .

حداقل 3روز قبل از مراسم بیعانه دریافت می شود .