ماشین و موتور اسکورت

ماشین و موتور اسکورت-4

یکر از زیباترین امور تشریفاتی که باعث توجه مهمانان در مراسم میشود استفاده از ماشینها و موتور های اسکورت است. ماشین ها و موتورهای اسکورت اصولا از مدل های خاص هستند.
از ماشین ها و موتور های اسکورت در مراسم های افتتاحیه و مراسم عقد عروسی لوکس استفاده میشود.
ماشین ها و موتور های اسکورت اصولا توسط رانندگان بسیار حرفه ای رانده میشوند.
در مراسم های عروسی، روال چنین است که این ماشین ها از ابتدای روز مراسم تا انتهای آن در خدمت عروس و داماد هستند. ولی در مراسم های افتتاحیه مدیریت مجموعه با این ماشین به محل مراسم میاید و تا ابهت و اقتدار مجموعه خود را به نمایش بگذارد.
تعداد ماشین ها و موتور های اسکورت خیلی زیاد نیستند. پیشنهاد میکنیم اگر از این خدمت تشریفاتی میخواهید لذت ببرید، حداقل 20 روز قبل از مراسم سفارش خود را ثبت و نهایی کنید.
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش، قیمت جدید را استعلام نمایید.
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.