واردات کالا بطور مستقیم و تنوع کالا : اجرای طرح های خاص و جذاب بادکنک آرایی ، بادکنک های متنوع در رنگ و شکل نیاز دارد ، که فقط موسسات حرفه ای این امکانات را داشته و بادکنک آرایان غیر حرفه ای فقط طرح های ساده را که امکان خرید هر نوع بادکنک را داشته باشند پیشنهاد نموده و شما را فقط به هرچه ارزان تر بودن بادکنک آرایی ترغیب می کنند .

 

دارا بودن شرکت و محل ثابت : بیشتر افرادی که در زمینه بادکنک آرایی فعالیت می کنند مکان و محل مشخصی نداشته و شما فقط با یک تلفن موبایل اعتباری و یا شبکه های اجتماعی با آنان در ارتباط هستید .

 

انعقاد قرار داد : بهره گیری از افرادی که به منظور انواع خدمات وارد منزل و یا محل کار شما میشوند در صورتی درست و صحیح است که شما بتوانید در هر زمان با آنان بتوانید رابطه داشته و حتی پس از مراسم پاسخگوی مشکلات و کم و کاستی ها باشند . بدیهی است افرادی که بدون انعقاد قرار داد مراسمی را برعهده میگیرند به هیچ عنوان پس از مراسم انتقاد پذیر نبوده و هیچ گاه خود را با انعقاد قرار داد محدود نمیکنند .

 

شغل تخصصی : تخصص موسسه آقای بادکنک در زمینه بادکنک و بادکنک آرایی و تشریفات مجالس است . آیا میتوان یک بادکنک آرایی حرفه ای یا اجرای مراسم را از کسی که شغل سوم یا چهارمش را بادکنک آرایی معرفی نموده انتظار داشت ؟

 

سابقه فعالیت : موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 11 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

 

موسسه آقای بادکنک در یک نگاه :

 دارای شرکت رسمی ثبت شده و همیشه پاسخگو
 دارای مدرک بین المللی بادکنک آرایی از کشور آمریکا
 وارد کننده بادکنک و تنوع زیاد انواع بادکنک
 برگزاری جشن تولد با تم های خاص کارتونی
 ارائه انواع لوازم جشن تولد و خدمات جانبی جشن ها
 تنها مرکز ارائه بادکنک ضمانت دار در کشور