اجرای جشن های اردیبهشت ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده
آقای بادکنک
موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 11 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

موسسه آقاي بادكنك ( مستر بالن ) بادكنك هاي خود را با دستگاه اتوماتيك چاپ مي نمايد .

چاپ بادکنک تبلیغاتی در کشور ایران بصورت تک رنگ انجام میشود . در صورتیکه نیاز به تبلیغات بسیار خاص و چاپ چهار رنگ روی بادکنک دارید چاپ بادکنک تبلیغاتی چهار رنگ را ملاحظه فرمایید .

اگر تا بحال از بادكنك تبليغاتي استفاده نكرده ايد ،‌ خواندن اين چند خط را پيشنهاد ميكينم :

در دنیای تبلیغات از هر چیز که بتواند نظر مشتری را بخود جلب کند باید استفاده کرد و بیشتر از نوع ، طرح و مدل آن ، مهم این است که شما آن المان تبلیغاتی را چطور مدیریت و برای آن چه نوع برنامه ریزی کنید. ( برگرفته از نشریه چاپ و نشر )

متفاوت باشيد تا بيشتر سود ببريد ، مشتريان براي تفاوت پول بيشتري پرداخت ميكنند . ( برگرفته از نشریه بازاریابی و تبلیغات )

مزایای بادکنک تبلیغاتی :

بادكنك تبلیغاتی یک سرگرمي جذاب وبه نسبت تبليغاتي ارزان است .

بادكنك تبلیغاتی به خاطر شكل ظاهري و رنگ هاي جذاب ، خيلي سريع چشم ها را متوجه خود مي نمايد .

خیلی از افراد هنوز به این باور نرسیده اند که از بادکنک به عنوان یک المان تبلیغاتی استفاده کنند . پس قبل از اینکه رقبای شما به استفاده از آن دست بزنند ، شما با انتخاب این نوع تبلیغات در رقابت تبلیغاتی پیروز شوید .

با انتخاب بادکنک رنگ لوگوی خود براحتی میتوانید به برند سازی خود جلوه ای دیگر ببخشید .

از بادکنک تبلیغاتی میتوان به عنوان یک المان آموزشی استفاده نمود. مثلا میتوانید در مورد محل تجمع هنگام زلزله روی بادکنک متن آموزشی چاپ کنید .

اگر نگاهتان را نسبت به بادكنك تغيير دهيد و آنرا فقط یک اسباب بازی ندانید ، تفاوت را در فروش و تبليغاتتان احساس خواهید کرد .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در کشور ما از بادکنک تبلیغاتی در چه مواردی استفاده میشود :

رستوران ها ، فست فود ها ، برند های برتر صنوف مختلف ، کلینیک های درمانی ، کاندیدای انتخاباتی ، انتشارات ، پوشاک ، آزمایشگاه تشخیص طبی ، مطب متخصصین کودک ، فروشگاه های زنجیره ای ، سازمان های دولتی ، مدارس و مهد کودک ها ، وزارت ورزش و جوانان ، ستاد تبلیغات دهه فجر ، كارت دعوت عروسی .
 برای دریافت لیست قیمت چاپ بادکنک تبلیغاتی تک رنگ اینجا کلیک کنید .

               اگر می خواهید از بادکنک تبلیغاتی به طور منظم در کمپین های تبلیغاتی خود استفاده کنید :

لیست تخفیفات چاپ منظم را از اینجا دانلود کنید .