اجرای جشن های اردیبهشت ماه با تخفیف ویژه
ثبت نام تا آخر ماه
روز باقی مانده
آقای بادکنک
موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 11 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

واردات کالا بطور مستقیم و تنوع کالا :

اجرای طرح های خاص و جذاب بادکنک آرایی ، بادکنک های متنوع در رنگ و شکل نیاز دارد ، که فقط موسسات حرفه ای این امکانات را داشته و بادکنک آرایان غیر حرفه ای فقط طرح های ساده را که امکان خرید هر نوع بادکنک را داشته باشند پیشنهاد نموده و شما را فقط به هرچه ارزان تر بودن بادکنک آرایی ترغیب می کنند .

 

دارا بودن شرکت و محل ثابت :

بیشتر افرادی که در زمینه بادکنک آرایی فعالیت می کنند مکان و محل مشخصی نداشته و شما فقط با یک تلفن موبایل اعتباری و یا شبکه های اجتماعی با آنان در ارتباط هستید .

 

انعقاد قرار داد :

بهره گیری از افرادی که به منظور انواع خدمات وارد منزل و یا محل کار شما میشوند در صورتی درست و صحیح است که شما بتوانید در هر زمان با آنان بتوانید رابطه داشته و حتی پس از مراسم پاسخگوی مشکلات و کم و کاستی ها باشند . بدیهی است افرادی که بدون انعقاد قرار داد مراسمی را برعهده میگیرند به هیچ عنوان پس از مراسم انتقاد پذیر نبوده و هیچ گاه خود را با انعقاد قرار داد محدود نمیکنند .

 

شغل تخصصی :

تخصص موسسه آقای بادکنک فقط در زمینه بادکنک و بادکنک آرایی خلاصه میشود .آیا میتوان یک بادکنک آرایی حرفه ای از کسی که شغل سوم یا چهارمش را بادکنک آرایی معرفی نموده انتظار داشت ؟

 

سابقه فعالیت :

موسسه آقای بادکنک با سابقه حدود 8 سال خود براحتی میتواند اعتماد شما را کسب کند و به شما این اطمینان را بدهد که کالا و خدماتی مطمئن را ارائه میدهد .

 

موسسه آقای بادکنک در یک نگاه :

 

دارای شرکت رسمی ثبت شده و همیشه پاسخگو

دارای مدرک بین المللی بادکنک آرایی از کشور آمریکا

وارد کننده بادکنک و تنوع زیاد انواع بادکنک

تنها مرکز چاب بادکنک تبلیغاتی با دستگاه اتوماتیک در کشور

برگزاری جشن تولد با تم های خاص کارتونی

ارائه انواع لوازم جشن تولد و خدمات جانبی جشن ها

تنها مرکز ارائه بادکنک ضمانت دار در کشور