اجاره اعداد چراغدار و نئون

اعداد نئون و چراغدار
اگر جشن تولد دارید ، جشن سالگرد تاسیس  و یا جشن سالگرد ازواج دارید بهر حال نیاز دارید که از اعداد برای دکور خود استفاده کنید .
شرکت تشریفاتی مستر بالن( آقای بادکنک )  میتواند اعداد چراغدار با ارتفاع 90 سانتی متر و اعداد چراغدار نئون با ارتفاع 90 سانتی متر را جهت کرایه به شما ارائه نماید .
از جمله موارد دیگری که میتوانیم برای مراسم های شما بصورت کرایه به شما آارئه نماییم هپی نئون با رنگ سفید و یا انبه ای است .
اعداد چراغدار و نئون برای 24 ساعت کرایه داده میشود و پس از آن 2 روز کرایه محاسبه میشود مگر اینکه مسئول انبار و یا راننده شرکت ساعت برگشت لوازم کرایه را با شما هماهنگ کند  
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به این نکته دقت کنید که لوازم اجاره ای  ، نو نیستند و در سایر مراسم ها استفاده شده اند . ولی لوازم ارائه شده سالم هستند . ضمنا اگر حساسیت زیادی برای نوع اجناس خود دارید میتوانید با هماهنگی با مسئول انبار و در ساعت های مشخص ، لوازم را بازدید کنید

لیست کامل کرایه اعداد چراغدار و نئون ، همراه قیمت و عکس آنرا میتوانید از فایل قرار داده شده در این صفحه دانلود کنید . فقط خواهشمندیم متون داخل لیست قیمت را کاملا مطالعه نمایید .
فراموش نکنید که در صورتی که لوازمی از ما اجاره میکنید یک کارت ملی هوشمند و یا یک گواهینامه همراه یک کارت ماشین باید به عنوان امانت نزد ما قرار دهید – علت اینکه ما این کارت را از شما دریافت میکینم نیز در پایین صفحات سایت میتوانید مطالعه و یا دانلود کنید

دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 07 /27 17
rating