سیلور من و گلد من

سیلور من و گلد من
اگر به پانتومیم علاقه دارید یکی از خدماتی که میتوانید از تشریفات مستر بالن (آقای بادکنک ) دریافت کنید حضور سیلور من و گلد من در مراسم شماست .
سیلورمن ها ها و گلد من ها با اجرای پانتومیم شما را در مراسم سرگرم میکنند .
سیلور من ها و گلد من ها در اغلب نمایشگاه ها حضور دارند و باعث افزایش بازدید غرفه شما میشوند .
از سیلور من ها و گلد من ها میتوانید در مراسم های افتتاحیه فروشگاه ها هم استفاده کنید چراکه اغلب مهمانان حاضر در افتتاحیه  علاقه دارند با این افراد خاص عکس بگیرند و این باعث افزایش بازدید فروشگاه شما در روز افتتاحیه خواهد بود .
جهت اطلاع از لیست قیمت خدمات سیلور من و گلد من اینجا کلیک کنید ، فقط لطفا تمامی متن را مطالعه نمایید تا با جوانب این خدمات آشنا شوید .
 دقت نمایید که افرادی که این خدمات را انجام میدهند تعداد زیادی نیستند ، پس برای سفارش این خدمات جذاب حدودا یک هفته قبل از مراسم اقدام فرمایید . تشریفات مستر بالن ( آقای بادکنک )  این اطمینان را به شما میدهد که سیلور من و گلد من هایی را برای شما اعزام نماید که  این خدمات را بصورت کاملا تخصصی انجام داده و رضایت کامل شما جلب شود .  

دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /07 4
rating