کاریکاتوریست

کاریکاتوریست
اگر یک خدمات سرگرمی خاص و منحصر به فرد که برای تمامی مهمانان شما دوست داشتنی و جذاب باشد را دوست دارید میتوانید از خدمات حضور کاریکاتوریست در مراسم خود استفاده کنید .
میدانید کاریکاتوریست ها المان های چهره  و یا اندام شما را بصورتی کمیک و کمدی طراحی و نقاشی میکنند .
 هر فردی علاقه دارد کاریکتور چهره و یا اندام خود را داشته باشد و این برای بیشتر افراد جذاب است .
شما با انجام این خدمات مراسم خود را به نوعی متمایز از کلیه مراسم های تولد و .. میکنید . چراکه خدمات کاریکاتوریست جزء خدمات گران محسوب میشوند و خیلی از افراد این هزینه را برای جشن تولد انجام نمیدهند .
به این نکته توجه فراوان کنید که هر کاریکاتوریست در حالت عادی در هر ساعت 4 کاریکاتور را میتواند طراحی و نقاشی کند . پس به زمان حضور کاریکاتوریست و مدت زمان کلی مراسم دقت فراوان داشته باشید . البته میتوانید برای یک مراسم از 2 یا چند کاریکاتوریست بهره ببرید .
تشریفات مستر بالن ( آقای بادکنک ) با همکاری با کاریکاتوریست های واقعا حرفه ای میتواند جشنی خاص و به یاد ماندنی را برای شما اجرا نماید
دقت کنید که خدمات کاریکاتوریست با هیچ کدام از خدمات سرگرمی در مراسم تداخل ندارد و میتوانید به راحتی در مراسم خود از این خدمات لذت ببرید .
لیست خدمات کاریکاتوریست در مراسم را میتوانید از اینجا دانلود و مشاهده کنید . فقط لطفا حتما مطالب لیست را بطور کامل مطالعه کنید .
کاریکاتوریست ها از ابتدا تا انتهای مراسم حضور دارند و طراحی کاریکاتور هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان قابل اجراست .
اگر مدت زمان مراسم محدود است و تعداد مهمانان زیاد است میتوانید عکس مهمانان خود را قبل از مراسم ارسال کنید و کاریکاتور مهمان خود را در روز مراسم تحویل بگیرید و به عنوان گیفت مراسم با آنان هدیه نمایید . این روش نیز برای مهمانان شما سورپرایزی بس زیبا و جذاب است
 دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /08 5
rating