شعبده بازی و بازی و حباب

شعبده بازی و بازی حباب
در جشن تولد کودکان یکی از سرگرمی هایی که برای همه بچه ها جذاب است شعبده بازی و بازی حباب است .
اصولا کودکان در سالهای 4 تا 10 سال به اموری که خلاقیت خاصی در آن نهفته باشد علاقه زیادی نشان میدهند .
خدمات شعبده بازی برای  کودکان حدود 30 دقیقه می باشد و در این 30 دقیقه شعبده باز حدود 10 تا 15 بازی و نمایش  هیجان اگیز را انجام میدهد .
بازی حباب بازی نیز بستگی به تعداد کودکان بین 20 تا 30 دقیقه انجام میشود ، بازی حباب اصولا در 2 شکل انجام میشود که شامل تونل حباب و بارش حباب است که در مراسم هر دوی آن اجرا میشود .  البته اگر فضای اجرای حباب بازی در فضای باز باشد فقط میتوان از بارش حباب استفاده کرد
به این نکته توجه نمایید که بازی حباب در فضای باز که امکان وزش باد داشته باشد راندمان خوبی نخواهد  داشت ، پس اگر مراسم شما در باغ تالار و یا روف گاردن انجام میشود شاید از جذابیت این بازی کاسته شود .
تشریفات مستر بالن بهترین سرگرمی ها را میتواند برای کودکان در جشن تولد طراحی و اجرا نماید . برای اطلاع از سایر سرگرمی های کودکان نسبت به نوع مراسم، با شرکت تماس حاصل فرمایید .
جهت اطلاع از لیست قیمت خدمات شعبده بازی و بازی حباب ، اینجا کلیک کنید . خواهشمندیم کلیه متون لیست را مطالعه فرمایید .

 دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /08 4
rating