گروه فیلم برداری و عکاسی

گروه فیلم و عکس
در هر مراسمی برای نگهداری درست خاطرات و وقایع آن حضور یک گروه فیلم برداری و عکاسی امری طبیعی به نظر میرسد .
هر چقدرهم که از موبایل برای عکاسی و فیلم برداری در زمان استفاده کنید باز هم نمیتوانید اطلاعات وقایع را به درستی ثبت و ظبط کنید .
همانطور که میدانیم در همه موارد زندگی ،  کار درست و حرفه ای را باید از کاردان و شخص متخصص آن بخواهید .
حداقل تعداد افراد در گرو های فیلم برداری و عکاسی دو نفر است و بستگی به این که مراسم شما چه تعداد مهمان داشته باشد تعداد دوربین ها بیشترخواهد شد .
بعضی از افراد از ما درخواست یک شخص را میکنند که هم کار فیلم برداری و هم کار عکاسی را توام با هم انجام دهد . این کار اصلا حرفه ای نیست و از همه مهمتر باعث از بین رفتن وقایع زیادی در مراسم میشود .
نکته دیگر اینکه  بعضی از افراد از ما درخواست یک فیلم بردار میکنند و میخواهند خودشان با گوشی موبایل خود کار عکاسی در مراسم را نیز انجام دهند . این کار اصلا حرفه ای نیست . درنهایت هیچ کدام از امور این دو نفر با هم هماهنگ نبوده و نتیجه ای که بدست میآید اصلا قابل قبول نبوده و نمیتواند شما را راضی کند .
تشریفات مستر بالن ( آقای بادکنک ) با گروه های متفاوتی همکاری می نماید که شما میتوانید از بین چندین گروه فیلم برداری و عکاسی ، گروه مورد نظر خود را انتخاب کنید .
وظیفه  شرکت ما ایجاد وقایع شاید و برگزاری مراسم های خاطره انگیز شماست پس بیشتر از هر کس با نوع مراسم ها آشنا هستیم و میدانیم واقعا ظبط وقایع و لحظات یک مراسم ، که دیگر اتفاق نمی افتد  چقدر مهم است . پس مطمئن باشید که ما نیز میدانیم شما پس از مراسم به چه چیزی نیاز دارید . طبعا عکس هایی با زاویه و ژست زیبا و کادر بندی دقیق و فیلمی با کیفیت و دارای سناریوی قوی از ابتدا تا انتهای مراسم .
ما این موارد را بخوبی میدانیم . استفاده از عکاس ها و فیلم بردارهای حرفه ای همراه تجهیزات حرفه ای میتواند شما را به بهترین نتیجه برساند . طبیعتا مبلغ پرداختی شما بابت این خدمات بیشتر از عکاسی و فیلم برداری با گوشی موبایل است ولی اگر مراسمتان شامل لحظاتی خاص و دلنشین است که دیگر اتفاق نمی افتد به هزینه کردن برای گروه عکاسی و فیلم برداری حرفه ای  می ارزد
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /09 7
rating