آتش بازی و نور افشانی

آتش بازی و نور افشانی
مراسن آتش بازی و نورافشانی از هیجان انگیز ترین خدمات برای مراسم های شماست .
بهتر است مراسم آتش بازی را فقط در فضای باز اجرا کنید . چرا که آبشار های بدون دود و بو نیز که در حال حاضر در بازار وجود دارند نیز بهر حال کمی دود و بو دارند و شاید این مقدار بو و دود نیز برای شما و مهمانانتان کمی اذیت کننده باشد .
در مراسم آتش بازی و نور افشانی اصولا چند گروه خاص وجود دارد که شامل ابشار ها ، شوتینگ ها و تک شوت هاست . بعضی از این لوازم برقی هستند و امکان اجرای آتش بازی را با ریموت کنترل دارند .
از مراسم آتش بازی و نور افشانی در مراسم عقد و عروسی ،  جشن تولد کودکان و بزرگسالان ، افتتاحیه فروشگاه ها ، مراسم های سازمانی و اعیاد ،  مراسم اختتامیه ایونت های ورزشی  استفاده میشود .
بستگی  به فضای شما میتوان از آتش بازی های شوتینگ که بسیار هیجان آور است استفاده کنید . هر چه فضای شما بزرگتر باشد  بهتر میتوانید از این آیتم جذاب و هیجان انگیز استفاده کنید .
در مراسم آتش بازی عروسی در هنگام رقص عروس و داماد میتوان از آتش بازی ریل تانگو استفاده کرد و یا هنگام برش کیک میتوان از آتش بازی فلاور گردان استفاده نمود این دو آیتم از جدید ترین نوع آتش بازی در مراسم های عروسی است .
در مراسم های جشن تولد نیز بیشتر از ابشار ها و یا شوتینگ ها استفاده میشود .
از آتش بازی های  شوتینگ در مراسم های سورپرایز نیز استفاده میشود .
تیم آتش بازی و نورافشانی مستر بالن ( آقای بادکنک ) سالهاست که در زمینه آتش بازی انواع مراسم فعالیت میکند و این اطمینان را به شما میدهد که مراسمی شاد و منحصر به فرد را برای شما طراحی و اجرا نماید .
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /10 4
rating