گروه ساقدوش عروس و داماد

 گروه ساقدوش عروس و داماد
گروه های ساقدوش بسیار در عکس و فیلم های مراسم عروسی تاثیر گذار هستند .
مخصوصا اگر گروه ساقدوش را حدود یک ماه زودتر از مراسم عروسی انتخاب کنید و با انجام تعدادی جلسات و تمرینات بتوانید با گروه ساقدوش رقص های منظم و هماهنگ داشته باشید .
انتخاب گروه ساقدوش و رنگ لباس و نوع حرکات آنان در فیلم وعکس ها بستگی به نوع مراسم شما انتخاب میشوند . به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما حدود یک ماه قبل از مراسم گروه ساقدوش خود را انتخاب کنید .
گروه های ساقدوش اصولا 4 نفره یا 6 نفره هستند و بعضی از گروه های ساقدوش امکان اجرای دف نوازی را نیز دارند .
لیست قیمت گروه های دف نوازی را میتوانید از اینجا مشاهده و دانلود کنید

تشریفات مستر بالن با همکاری با چندین گروه ساقدوش این افتخار را دارد که بتواند با ارائه خدمات ساقدوش به شما ، بهترین شب زندگیتان را شاد تر و شادتر و خاطره انگیز تر نماید .
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /14 4
rating