گروه رقص بال فرشته

گروه رقص بال فرشته
در مراسم های عروسی میتوانید از گروه های هنری مختلفی در مراسم استفاده کنید که مراسم شما  را هر چه  رویایی تر و زیبا تر کنند . گروه های رقص بال فرشته میتواند 2 و یا 4 نفره باشند . و از جمله گروه هایی هستند که تشریفات مستر بالن این خدمات را به شما با کیفیت بسیار عالی تقدیم می نماید
این گروه ها در هنگام رقص عروس و داماد با حرکات بال فرشته جلوه خاصی به مراسم میدهند . حرکات بال فرشته غیر از اینکه در مراسم حس خاصی را به مهمانان و بالاخص عروس و داماد میدهد در فیلم مراسم نیز بسیار جذاب و زیباست .
گروه رقص بال فرشته به عبارتی فرشتگانی هستند که در کنار عروس و داماد بوده و آنها را به یک زندگی سراسر عشق هدایت میکنند .
از گروه های بال فرشته در مراسم جشن عبادت یا جشن تکلیف نیز استفاده میکنند . و این فرشتگان نمادی از فرشتگاه الهی هستند که دختر دلبند شما را به انجام امور نیکو هدایت میکنند .
اموری که در مراسم های جشن تکلیف توسط گروه رقص بال فرشته انجام میشود بسیار زیبا و جذاب است مثلا همکاری فرشتگان هنگام حضور کودک در محراب نماز ، ورود فرشتگان به مراسم و ترغیب کودک به خوبیها بصورت نمادین و .....
در مراسم جشن عبادت میتوانید از پرنسس های فرشته نیز استفاده کنید . جهت اطلاع از قیمت و شرایط پرنسس فرشته نیز اینجا کلیک کنید .
دقت نمایید که در چون لباس این گروه های بال فرشته باز است . امکان اجرای گروه های بال فرشته در اماکن و فضاهای عمومی وجود ندارد .
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /14 8
rating