ماشین و موتور اسکورت

ماشین و موتور اسکورات
یکر از زیباترین امور تشریفاتی که باعث توجه مهمانان در مراسم  میشود استفاده از  ماشینها و موتور های اسکورت است . ماشین ها و موتورهای اسکورت اصولا از مدل های خاص هستند .
از ماشین ها و موتور های اسکورت در مراسم های افتتاحیه و مراسم عقد عروسی لوکس استفاده میشود .
ماشین ها و موتور های اسکورت اصولا توسط رانندگان بسیار حرفه ای  رانده میشوند .
در مراسم های عروسی ، روال چنین است که این ماشین ها از ابتدای روز مراسم تا انتهای آن در خدمت عروس و داماد هستند . ولی در مراسم های افتتاحیه مدیریت مجموعه با این ماشین به محل مراسم میاید و تا ابهت و اقتدار مجموعه خود را به نمایش بگذارد .
تعداد ماشین ها و موتور های اسکورت خیلی زیاد نیستند . پیشنهاد میکنیم اگر از این خدمت تشریفاتی میخواهید لذت ببرید ، حداقل 20 روز قبل از مراسم سفارش خود را ثبت و نهایی کنید
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /14 4
rating