سفره خانه سنتی و کافی شاپ

سفره خانه و کافی شاپ سنتی
در مراسم های عقد و عروسی که مدت زمان آن به نسبت زیاد است یکی از آیتم های بسیار جذاب داشتن سفره خانه سنتی با سرو خوراکی ها و تنقلات سنتی همراه با سرو قلیان است .
دکور های سفره خانه سنتی بسیار مورد علاقه مهمانان است و در سفره خانه سنتی همیشه موسیقی های سنتی نیز بطور زنده و یا  پلی بک پخش میشوند .
در سفره خانه های سنتی میتوانید از انواع خوراکی های سنتی مانند آش ، باقالی ، لبو و .... استفاده کنید . در سفره خانه ها انواع نوشیدنی های سرد و گرم سنتی مانند انواع چای و دمنوش و شربت های سنتی سرو میشود .
تنوع خوراکی ها و تنقلات و نوشیدنی ها به قدری در سفره خانه ها زیاد است که هر مهمانی با لذت از آن استفاده میکند و حس آرامش خاصی را به شما میدهد .
در بعضی از باغ تالار های بزرگ بخش قهوه خانه سنتی یا سفره خانه بصورت پیش فرض وجود دارد و شما با سفارش سفره خانه به تشریفات مستر بالن میتوانید از خدمات حرفه ای ما استفاده کنید . ولی اگر در محلی مراسم برگزار میشود  که دکور و یا محلی خاصی برای این کار وجود ندارد حتما مراتب را به ما اعلام فرمایید تا تمهیدات لازم برنامه ریزی شود .
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /14 6
rating