دستگاه حباب ساز

دستگاه حباب ساز
دستگاه حباب ساز در مراسم های تولد کودک و عقد و عروسی استفاده میشود . حباب هایی که دستگاه حباب ساز میسازد در فیلم ها یا عکس های گرفته شده بسیار زیبا هستند . مخصوصا وقتی با مه یخی همراه شوند .
فقط دقت نمایید که دستگاه حباب ساز در مراسم های کودکان باید با دقت استفاده شود چرا که مایع دستگاه حباب ساز باعث لیز شدن کف زمین میشود و باعث سر خوردن کودکان میشود . به همین علت بهتر است دستگاه حباب ساز را در جایی استفاده کنید که بتوانید سریعا محل را تمیز نمایید .
اگرعلاقه دارید حباب ها را با مه یخی زیبا تر و روح انگیز تر کنید اینجا کلیک کنید تا لیست خدمات مه یخی را مشاهده و یا دانلود کنید .
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /14 5
rating