پرسنل و مهماندار نمایشگاهی

پرسنل نمایشگاهی
شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی برای پرزنت محصولات خود نیازمند نیرو هایی هستند که بتوانند با ظاهری آراسته و چهره ای زیبا و قدرت بیان خوب اطلاعات شرکت شما را به نحو احسن به بازدید کنندگان ارائه نماید . به این نیرو های اجرایی بیشتر پرسنل اینفو می گویند .
اگر مهمان های خارجی دارید میتوانید از پرسنل اینفو که به زبان انگلیسی مسلط باشند نیز بهره ببرید .
افراد دیگری در غرفه های نمایشگاهی به ارائه خدمات می پردازند که اصولا امور پذیرایی از مهمانان شما را بر عهده دارند این افراد را نیز مهماندار نمایشگاهی می نامند .
 توجه کنید که پرسنل اینفو و مهماندار های نمایشگاهی برای 4 روز نمایشگاه در نظر گرفته میشوند .
اگر برای توضیح محصولات خود به پرسنل اینفو و یا در صورتیکه میخواهید لباس فرم برند خود را به مهماندار یا پرسنل اینفو بدهید و نیاز به جلسه ای حضوری قبل از شروع نمایشگاه دارید میتوانید این موارد را با تشریفات مستر بالن اعلام فرمایید تا تمهیدات آن برنامه ریزی شود  .فقط حتما حدود 2 هفته قبل از شروع نمایشگاه این امور را نهایی کنید
دقت کنید که تشریفات مستر بالن امکان ارائه خدمات کافی شاپ نمایشگاهی را نیز دارد که در بعضی از منو های آن مهماندار بصورت پیش فرض وجود دارد .
برای اطلاع از لیست قیمت کافی شاپ نمایشگاهی اینجا کلیک کنید .
 
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /14 4
rating