باغ تالار

باغ تالار
اجرای یک مراسم با شکوه و بیاد ماندنی فضایی زیبا و دلپذیر می طلبد . تشریفات مستر بالن ( آقای بادکنک ) باغ اختصاصی ندارد . چرا که ما معتقدیم اجرای انواع مراسمات در یک باغ باعث تکراری شدن مراسم ها میشود .
تشریفات مستر یالن برای شما و نسبت به بودجه و سلیقه شما بهترین باغ تالار ها را انتخاب و مراسم شما را در آن باغ به نحو احسن اجرا می نماید .
به این نکته توجه کنید که امکان معرفی باغ تالار فقط وقتی وجود دارد که شما حداقل 4 آیتم از مراسم خود را به ما سپرده باشید . به عبارتی امکان معرفی باغ تالار  بدون هیچگونه خدمات تشریفاتی وجود ندارد .
اصولا باغ تالار ها در خارج از شهر تهران و در حومه تهران قرار دارند مانند : گرم دره ، کردان ، احمد آباد مستوفی ، شهریار ، کرج ، مهر آباد جاجرود ، لواسان ، فشم و ....
باغ تالارها اصولا دو یا سه نوع قیمت دارند ، ابتدای هفته که از روز شنبه تا  چهار شنبه است ، آخر هفته که روز های پنج شنبه تا جمعه است . البته بعضی از باغ تالار ها روز های چهارشنبه را نیز جزء ابتدای هفته محسوب میکنند .
اگر دوست دارید مراسم خود را در باغ تالاری زیبا و جذاب برگذار کنید ولی نمیخواهید هزینه زیادی برای باغ بنمایید ، مراسم خود را در ابتدای هفته قرار دهید چرا که حدود 30 درصد باغ ها در ابتدای هفته ارزان ترهستند
پیشنهاد میکنیم اگر مراسم عروسی و مراسم های بیش از 100 نفر دارید حتما حدود یک تا دو ماه زودتر از تاریخ مراسم اقدام به انتخاب باغ تالار کنید .
امکانات باغ تالار ها نسبت به مبلغ آن متفاوت است مثلا امکان دارد باغی ورودی 10 میلیونی داشته باشد و صندلی آن شیواری باشد و شاید باغی اکسسوری های دیزاینی بیشتر داشته باشد ولی صندلی نداشته باشد
روال انتخاب باغ تالار در تشریفات مستر بالن بدین شکل است که شما شرایط مهمانی ، تاریخ ، تعداد مهمان  و بودجه خود را مشخص میکنید و  شرکت ما طی 2 روز کاری مواردی را که نزدیک به شرایط شماست را به شما پیشنهاد میدهد . پس از انتخاب شما از روی عکس های ارسالی ، زمان بازدید حضوری با شما فیکس میشود .
دقت کنید که برای بازدید باغ ، شما باید مبلغ چهارصد هزار تومان به عنوان بیعانه واریز نمایید . این مبلغ در صورت عقد قرار داد با تشریفات مستر بالن در فاکتور نهایی شما به عنوان بیعانه اولیه محسوب میشود و اگر افتخار عقد قرار داد با شما را نداشته باشیم این مبلغ به عنوان ایاب و ذهاب محاسبه شده و مستر نخواهد شد .
توجه کنید که مبلغ مذکور برای بازدید یک باغ نیست و تا زمانی که شما باغ تالاری را بپسندید نیروی های ما  جهت بازدید باغ در خدمت شما خواهند بود .
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /14 4
rating