آتلیه سیار

آتلیه سیار اصولا در مراسم های بزرگ که حداقل 150 مهمان داشته باشد انجام میشود و در انتهای مراسم عکس های ادیت شده به مهمانان داده میشود.
در مراسم های بزرگ مثل عقد و عرسی اصولا تمام مهمانان بهترین لباس ها، بهترین آرایش های خود را انجام میدهند تا در طی مراسم زیبا و جذاب باشند و شاید این شرایط در طی سال زیاد اتفاق نیفتد، به همین دلیل بیشتر افراد علاقه دارند. عکسی جذاب را از خود و عزیزانشان در مراسم داشته باشند، این عکس بسیار پر اهمیت و حسی قشنگ را در بر دارد. چرا که در انتهای مراسم عکس ادیت شده خود را بصورت چاپ شده میتوانید تحویل بگیرید.
به عبارتی خاصیت آتلیه سیار همین است که خاطره آن شب زیبا را در انتهای مراسم به شما تحویل میدهد تا با همان خاطره سالن مراسم را ترک کنید و این مراسم را همیشه به یاد داشته باشید.
کاغذ چاپ عکس های ارائه شده همگی از کاغذ چاپ عکس واقعی بوده و از کاغذ های متفرقه استفاده نمیشود ، به همین علت این عکس ها بسیار ماندگار هستند.
اصولا در بخش آتلیه سیار روال کار چنین است که شخصی بنام پرزنتور در طی مراسم به مهمانان خدمات اتلیه سیار رامعرفی میکند و شما پس از عکاسی در انتهای مراسم با پرداخت هزینه عکس، عکس خود را در یافت خواهید کرد.
البته شما به عنوان میزبان میتوانید هزینه کل عکس ها را پرداخت نمایید و عکس ها را همه مهمانان شما بصورت گیفت مراسم از شما دریافت کنند.
دقت نمایید که به دلیل اینکه حداقل 3 نفر برای کار آتلیه سیار بصورت مستیم حضور دارند اگر میخواهید مهمانان هزینه عکس را پرداخت نمایند بهتر است حداقل تعداد مهمانان شما 150 نفر باشد در غیر اینصورت هزینه عکس ها بیشتر میشود و شاید برای مهمانان جذابیت زیادی نداشته باشد ولی اگر میزبان هزینه عکس ها را پرداخت میکند برای مهمانان بسیار جذاب تر خواهد بود
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید.
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.