باغ تالار

باغ تالار-7

اجرای یک مراسم با شکوه و بیاد ماندنی فضایی زیبا و دلپذیر می طلبد. تشریفات مستر بالن ( آقای بادکنک ) باغ اختصاصی ندارد. چرا که ما معتقدیم اجرای انواع مراسمات در یک باغ باعث تکراری شدن مراسم ها میشود.
تشریفات مستر یالن برای شما و نسبت به بودجه و سلیقه شما بهترین باغ تالار ها را انتخاب و مراسم شما را در آن باغ به نحو احسن اجرا می نماید.
به این نکته توجه کنید که امکان معرفی باغ تالار فقط وقتی وجود دارد که شما حداقل 4 آیتم از مراسم خود را به ما سپرده باشید . به عبارتی امکان معرفی باغ تالار بدون هیچگونه خدمات تشریفاتی وجود ندارد.
اصولا باغ تالار ها در خارج از شهر تهران و در حومه تهران قرار دارند مانند: گرم دره، کردان، احمد آباد مستوفی، شهریار، کرج، مهر آباد جاجرود، لواسان، فشم و ….
باغ تالارها اصولا دو یا سه نوع قیمت دارند ، ابتدای هفته که از روز شنبه تا چهار شنبه است ، آخر هفته که روز های پنج شنبه تا جمعه است. البته بعضی از باغ تالار ها روز های چهارشنبه را نیز جزء ابتدای هفته محسوب میکنند .
اگر دوست دارید مراسم خود را در باغ تالاری زیبا و جذاب برگذار کنید ولی نمیخواهید هزینه زیادی برای باغ بنمایید، مراسم خود را در ابتدای هفته قرار دهید چرا که حدود 30 درصد باغ ها در ابتدای هفته ارزان تر هستند.
پیشنهاد میکنیم اگر مراسم عروسی و مراسم های بیش از 100 نفر دارید حتما حدود یک تا دو ماه زودتر از تاریخ مراسم اقدام به انتخاب باغ تالار کنید.
امکانات باغ تالار ها نسبت به مبلغ آن متفاوت است مثلا امکان دارد باغی ورودی 10 میلیونی داشته باشد و صندلی آن شیواری باشد و شاید باغی اکسسوری های دیزاینی بیشتر داشته باشد ولی صندلی نداشته باشد.
روال انتخاب باغ تالار در تشریفات مستر بالن بدین شکل است که شما شرایط مهمانی، تاریخ، تعداد مهمان و بودجه خود را مشخص میکنید و شرکت ما طی 2 روز کاری مواردی را که نزدیک به شرایط شماست را به شما پیشنهاد میدهد. پس از انتخاب شما از روی عکس های ارسالی ، زمان بازدید حضوری با شما فیکس میشود.
دقت کنید که برای بازدید باغ، شما باید مبلغ چهارصد هزار تومان به عنوان بیعانه واریز نمایید. این مبلغ در صورت عقد قرار داد با تشریفات مستر بالن در فاکتور نهایی شما به عنوان بیعانه اولیه محسوب میشود و اگر افتخار عقد قرار داد با شما را نداشته باشیم این مبلغ به عنوان ایاب و ذهاب محاسبه شده و مستر نخواهد شد.
توجه کنید که مبلغ مذکور برای بازدید یک باغ نیست و تا زمانی که شما باغ تالاری را بپسندید نیروی های ما جهت بازدید باغ در خدمت شما خواهند بود.
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید.
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.