باغ ویلا

بعضی از افراد علاقه دارند در محیطی خارج از شهر مراسم خود را برگزار کنند تا تفاوت و جذابیت بیشتری را در طی مراسم تجربه کنند. در این حالت میتوانید از باغ ویلا های خارج از شهر استفاده کنید.
باغ ویلا ها بیشتر در شهر های کردان، چهار باغ، مهرآباد جاجرود، کرشت هستند و امکان اقامت شبانه نیز در بعضی وجود دارد. فقط اینکه امکان اقامت شبانه حداکثر تا 8 نفر را دارند.
باغ ویلا ها بسیار برای افرادی که علاقه دارند از فضای باز و بسته استفاده کنند مفید است، چرا که میتوانید از فضای داخل ویلا برای برگزاری مراسم استفاده کنید و از فضای سبز بیرون برای عکاسی و فیلم برداری و حتی سرو شام و قهوه خانه سنتی استفاده کنید.
به این نکته توجه کنید که امکان معرفی باغ ویلا فقط وقتی وجود دارد که شما حداقل 4 آیتم از مراسم خود را به ما سپرده باشید. به عبارتی امکان معرفی باغ ویلا بدون هیچگونه خدمات تشریفاتی وجود ندارد.
باغ ویلا ها اصولا دو یا سه نوع قیمت دارند، ابتدای هفته که از روز شنبه تا چهار شنبه است، آخر هفته که روز های پنج شنبه تا جمعه است. البته بعضی از باغ ویلا ها روز های چهارشنبه را نیز جزء ابتدای هفته محسوب میکنند.
اگر دوست دارید مراسم خود را در باغ ویلایی زیبا و جذاب برگذار کنید ولی نمیخواهید هزینه زیادی برای باغ بنمایید، مراسم خود را در ابتدای هفته قرار دهید چرا که حدود 30 درصد باغ ویلا ها در ابتدای هفته ارزان ترهستند.
امکانات باغ ویلا ها نسبت به مبلغ آن متفاوت است مثلا امکان دارد ویلایی ورودی 10 میلیونی داشته باشد و مثلا استخر رو باز داشته باشد و شاید باغ ویلایی اکسسوری های دیزاینی بیشتر داشته باشد و استخر آبگرم سرپوشیده داشته باشد.
روال انتخاب باغ ویلا در تشریفات مستر بالن بدین شکل است که شما شرایط مهمانی، تاریخ، تعداد مهمان و بودجه خود را مشخص میکنید و شرکت ما طی 2 روز کاری مواردی را که نزدیک به شرایط شماست را به شما پیشنهاد میدهد. پس از انتخاب شما از روی عکس های ارسالی، زمان بازدید حضوری با شما فیکس میشود.
دقت کنید که برای بازدید باغ ویلا، شما باید مبلغ چهارصد هزار تومان به عنوان بیعانه واریز نمایید. این مبلغ در صورت عقد قرار داد با تشریفات مستر بالن در فاکتور نهایی شما به عنوان بیعانه اولیه محسوب میشود و اگر افتخار عقد قرار داد با شما را نداشته باشیم این مبلغ به عنوان ایاب و ذهاب محاسبه شده و مستر نخواهد شد.
توجه کنید که مبلغ مذکور برای بازدید یک باغ ویلا نیست و تا زمانی که شما باغ ویلایی را بپسندید نیروی های ما جهت بازدید باغ ویلا در خدمت شما خواهند بود.
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش، قیمت جدید را استعلام نمایید.
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.