روف گاردن

اگر مراسم شما در فصل تابستان برگزار میشود و شما علاقه به فضای باز دارید و تعداد مهمانان شما حدود 40 تا 50 نفر است شاید بهترین فضا برای اجرای مراسم شما روف گاردن برج ها و ساختمان های لوکس تهران باشد.
تشریفات مستر بالن ( آقای بادکنک ) روف گاردن اختصاصی ندارد، چرا که معتقدیم که نباید مراسم های برگزار شده تکراری شوند و فقط دیزاین های آن متفاوت باشد.
روف گاردن ها اصولا از نظر قیمتی به مراتب ارزان تر از سالن های اجتماعات و یا باغ تالار ها هستند ولی در عوض امکانات آن به مراتب کمتر از سالن ها اجتماعات و باغ تالار هاست.
یکی دیگر از مواردی که در روف گاردن ها وجود دارد المان های ثابت ساختمان مانند کولر و پکیج و دیوار های نامتناسب با مراسم است که ما این امکان را داریم که این موارد را به بهترین وجه ممکن کاور نماییم تا شرایط روف گاردن برای برگزاری مراسم مهیا باشد.
نکنه دیگر اینکه روف گاردن ها چون در فضای باز هستند، در صورت داشتن دی جی در مراسم حداکثر زمان اجرای دی جی تا 11 شب میباشد.
به این نکته توجه کنید که امکان معرفی روف گاردن برای برگزاری مراسم فقط وقتی وجود دارد که شما حداقل 4 آیتم از مراسم خود را به ما سپرده باشید. به عبارتی امکان معرفی روف گاردن بدون هیچگونه خدمات تشریفاتی وجود ندارد.
روال انتخاب روف گاردن در تشریفات مستر بالن بدین شکل است که شما شرایط مهمانی، تاریخ، تعداد مهمان و بودجه خود را مشخص میکنید و شرکت ما طی 2 روز کاری مواردی را که نزدیک به شرایط شماست را به شما پیشنهاد میدهد. پس از انتخاب شما از روی عکس های ارسالی، زمان بازدید حضوری با شما فیکس میشود.
دقت کنید که برای بازدید از روف گاردن، شما باید مبلغ دویست هزار تومان به عنوان بیعانه واریز نمایید. این مبلغ در صورت عقد قرار داد با تشریفات مستر بالن در فاکتور نهایی شما به عنوان بیعانه اولیه محسوب میشود و اگر افتخار عقد قرار داد با شما را نداشته باشیم این مبلغ به عنوان ایاب و ذهاب محاسبه شده و مستر نخواهد شد.
توجه کنید که مبلغ مذکور برای بازدید یک روف گاردن نیست و تا زمانی که شما باغ تالاری را بپسندید نیروی های ما جهت بازدید باغ در خدمت شما خواهند بود.
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید.
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.
اصولا روف گاردن ها بیشتر در مناطق 1 تا 3 تهران وجود دارند.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.