جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

عمو بادکنکی

میدانید کودکان علاقه شدیدی به بادکنک دارند ، حال اگر این علاقه توام با ساخت اشکال مختلف با بادکنک شود ، جذابیت آن دوچندان میشود ، در این خدمات عمو بادکنکی با استفاده از بادکنک های ماری اشکال مختلفی را چون : سگ ، موش ، شمشیر ، خرگوش ، تاج و ….. ساخته و به کودکان در مراسم تقدیم میکند .
این بادکنک ها هم باعث سرگرمی کودکان در مراسم میشوند و هم اینکه کودکان این بادکنک ها به عنوان گیفت مراسم به منزل میبرند که این برایشان بسیار جالب و شیرین است
زمان حضور عمو بادکنکی در مراسم های جشن تولد کودکان یک ساعت است ، تجربه نشان داده است که بیشتر از این مقدار برای کودکان جذابیت زیادی نخواهد داشت . مگر اینکه تعداد کودکان بیشتر از 20 نفر باشند
به این نکته توجه کنید که هنگام اجرای کار عمو بادکنکی بهتر است از خدمات دیگری چون عروسک تنپوش ، پرنسس ، حباب بازی و شعبده بازی استفاده نکنید و ساعت ها را طوری طراحی کنید که تداخلی بین این موارد نباشد ، چراکه این امر باعث تداخل در سایر خدمات خواهد بود .
از خدمات عمو بادکنکی در جشن های مدارس و مهد کودک ها نیز استفاده میشود ، بطوری که عمو بادکنکی یک نوع از اشکال را برای کلیه کودکان ساخته و کودکان هدیه ای خاص را در جشن در یافت میکنند .
خدمات عمو بادکنکی برای کودکان 4 تا 7 سال بهترین راندمان را خواهد داشت .
امکان ارسال بادکنک های ساخته شده توسط عمو بادکنکی برای مراسم شما نیز وجود دارد ، این مورد بیشتر در مراسم هایی که تعداد بچه ها زیاد است و زمان ساخت اشکال بادکنکی محدود است استفاده میشود. ( مثلا روز بازگشایی مدارس و مراسم های خانوادگی سازمان ها و شرکت های بزرگ )

دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.