عکاسی مراسم

غذا و موزیک و ….. در یک مراسم شاید از مهمترین بخش های یک مراسم شاد و فانتزی باشند ولی تنها بخشی که از یک مهمانی شاد باقی خواهد ماند عکس هایی است که با عزیزانتان و دوستانتان همراه با دکور یا بدون دکور میگیرید.
با وجود دوربین های موبایل خیلی از افراد بر این عقیده اند که دیگر نیاز به حضور عکاس در مراسم نیست . ولی واقعیت چنین نیست . تعداد زیادی عکس در طی مراسم با گوشی های مختلف توسط مهمان های مختلف گرفته میشود که پس از مراسم به دلیل مشغله های افراد همه در گوشی ها میماند و پس از چندی از یاد خواهند رفت. در بهترین حالت نیز پس از مراسم این عکس ها توسط پیام رسان ها برای شما ارسال میشود که همگی با کیفیت کم به دست شما خواهد رسید. و با این شرایط بهترین لحظات به تدریج از یاد ها خواهند رفت.
در این میان طبیعی است که حضور عکاس حرفه ای میتواند عکس های بسیار زیباتری را برای شما به ارمغان بیاورد. چرا که در ابتدای مراسم به عکاس نوع عکس های دلخواه خود را به او خواهید گفت و او دقیقا با توجه با تجربه اش بهترین عکس ها را با بهترین کادر بندی و …. به شما تحویل خواهد داد. به عبارتی شاید از نظر اقتصادی مبلغ بیشتری پرداخت کنید ولی مطمئن باشید عکس های دریافتی شما به مراتب بهتر از عکس های گوشی خواهد بود و از همه مهمتر دیگر نیاز نیست از دوستان و مهمانان خود درخواست ارسال عکس ها را بکنید، چرا که مهمانان شما اگر هم تنظیم نور، زاویه عکس، کادر بندی و …. را بدانند آنها نمیدانند شما چه نوع عکس هایی را و باحضور چه افرادی را نیاز دارید و در نهایت به ندرت عکس هایی را خواهید داشت که با سلیقه شما مطابقت داشته باشد.
یکی دیگر از اشکالاتی که در مراسم ها دیده میشود این است که یکی از مهمانان خود را به عنوان عکاس انتخاب نموده و از او درخواست عکاسی در طی مراسم میکنید. این بدترین حالت است. اول اینکه آن شخص به هیچ عنوان از مراسم لذت نخواهد برد . دوم اینکه حتما لحظات زیادی را برای عکاسی از دست خواهد داد . سوم اینکه اگر او عکس خوب یا بد به شما تحویل دهد باز هم باید از او تشکر کنید و در نهایت شما هستید که لحظات زیبای آن مراسم را از دست داده اید.
نکنه دیگری که وجود دارد این است عکاس ها ژست های متفاوتی را نسبت به اندام افراد و دکور ها میشناسند و میتوانند با توجه به شرایط محیط ژست های بهتری برای عکاسی به شما بدهند، طبیعی است افراد عادی در نهایت چند ژست را بلد هستند و همه عکس ها در آخر بسیار نزدیک بهم بوده و فقط افراد داخل عکس عوض میشوند.
تشریفات مستربالن ( آقای بادکنک ) با چندین عکاس حرفه ای و فوق حرفه ای همکاری نموده و مطمئن است که در انتها عکس هایی را به شما تحویل خواهیم داد که رضایت شما را جلب کنیم چرا که بر این باور هستیم که رضایت شما از ما باعث معرفی ما توسط شما به دیگران خواهد بود.
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش، قیمت جدید را استعلام نمایید.
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.