جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پارکبان و نگهبان

اصولا مهمانان شما برای آمدن به مراسم شما از وسیله نقلیه شخصی خود استفاده میکنند و طبیعتا گنجایش پارکینگ ساختمان شما به تعداد این ماشین ها نیست. به همین علت مهمانان شما مجبور خواهند بود که ماشین خود را در بیرون از محل مراسم پارک کنند.
بهتر و شایسته است که شما به عنوان میزبان تمهیداتی برای محافظت از وسایل نقلیه و نظم در محل پارک ماشین ها بیاندیشید تا مهمانان در طی مراسم با خاطری آسوده در مراسم حضور داشته باشند.
این امر در مراسم هایی که در باغ های خارج از شهر مانند کردان. شهریار. احمد آباد مستوفی و مهرآباد جاجرود انجام میشوند بسیار مهم است. چرا که هیچ امنیتی در شب ها در این مناطق وجود ندارد.
پارکبان ها و نگهبان ها در مراسم میتوانند برای شما و مهمانان مقدار زیادی باعث آرامش شوند، چرا که اگر اتفاقی برای وسایل نقلیه در طی مراسم ایجاد شود مهمان شما در انتهای مراسم برای مشکل ایجاد شده ناراحت و عصبانی میشود و هیچ گاه این ناراحتی را فراموش نخواهد کرد.
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید.
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستان
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
LinkedIn
Print
Telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شرایط ویژه پرداخت
(مخصوص اجرای مراسم های صفر تا صد شما)

50درصد هنگام عقد قرارداد
30 درصد دو روز قبل از مراسم
20 درصد پس از اجرای مراسم
و رضایت شما

هدیه ویژه جهت سفارشات آیتمی مراسم

4 آیتم از مراسم را انتخاب کنید،
آیتم پنجم را رایگان از ما هدیه بگیرید.