عمو بادکنکی ( ساخت اشکال با بادکنک )

عمو بادکنکی
میدانید کودکان علاقه شدیدی به بادکنک دارند ، حال اگر این علاقه توام با ساخت اشکال مختلف با بادکنک شود ، جذابیت آن دوچندان میشود . در این خدمات عمو بادکنکی با استفاده از بادکنک های ماری اشکال مختلفی را چون : سگ ، موش ، شمشیر ، خرگوش ، تاج و ..... ساخته و به کودکان در مراسم تقدیم میکند .
این بادکنک ها هم باعث سرگرمی کودکان در مراسم میشوند و هم اینکه کودکان این بادکنک ها به عنوان گیفت مراسم به منزل میبرند که این برایشان بسیار جالب و شیرین است
زمان حضور عمو بادکنکی در مراسم های جشن تولد کودکان یک ساعت است ، تجربه نشان داده است که بیشتر از این مقدار برای کودکان جذابیت زیادی نخواهد داشت . مگر اینکه تعداد کودکان بیشتر از 20 نفر باشند
به این نکته توجه کنید که هنگام اجرای کار عمو بادکنکی بهتر است از خدمات دیگری چون عروسک تنپوش ، پرنسس ، حباب بازی و شعبده بازی استفاده نکنید و ساعت ها را طوری طراحی کنید که تداخلی بین این موارد نباشد ، چراکه بچه ها عمو بادکنکی را به سایر موارد ترجیح میدهند و این امر باعث تداخل در سایر خدمات خواهد بود .
از خدمات عمو بادکنکی در جشن های مدارس و مهد کودک ها نیز استفاده میشود ، بطوری که عمو بادکنکی یک نوع از اشکال را برای کلیه کودکان ساخته و کودکان هدیه ای خاص را در جشن در یافت میکنند .
خدمات عمو بادکنکی برای کودکان 4 تا 7 سال بهترین راندمان را خواهد داشت .
امکان ارسال بادکنک های ساخته شده توسط عمو بادکنکی برای مراسم شما نیز وجود دارد . این مورد بیشتر در مراسم هایی که تعداد بچه ها زیاد است و زمان ساخت اشکال بادکنکی محدود است استفاده میشود. ( مثلا روز بازگشایی مدارس و مراسم های خانوادگی سازمان ها و شرکت های بزرگ )
لیست خدمات عمو بادکنکی را برای جشن تولد کودکان میتوانید از اینجا دانلود و مشاهده کنید ، فقط لطفا متون لیست را بطور کامل مطالعه کنید .  
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /07 5
rating