گریمور کودکان و بزرگسالان

گریمور کودکان و بزرگسالان
یک از سرگرمی های خاص در مراسم را میتوان به گریم صورت اختصاص داد . خیلی از افراد علاقه دارند صورت خود را به شکل های خاصی ببینند که در سایر مواقع بدین چهره دیده نمیشوند .
گریم کودکان به شکل های خاص شخصیت های کارتونی بسیار در کودکان طرفدار دارد . حتی در بزرگسالان نیز گریم روی بازو یا روی پا و یا صورت با تم های خاص بزرگسال بسیار دوست داشتنی است .
این نکته را به خاطر داشته باشید که بعضی از افراد به رنگهای نقاشی روی صورت حساسیت دارند . به همین جهت تشریفات مستربالن در طی سالهیا متمادی فقط ار گروه های هنری نقاشی صورتی استفاده نموده است که فقط از رنگ های گیاهی استفاده میکنند . و توجه داشته باشید که رنگ های گیاهی براحتی با آب شسته میشوند .
بهترین رنگ گیاهی برای نقاشی صورت محصول انگلستان و نام برند آن اسنازارو است .
در مهمانی های بزگسالان میتوانید این ایده را اجرا نمایید که همه مهمانان بدون ارایش در مراسم حضور پیدا کنند و گریمور تمام مهمانان را با تم مراسم نقاشی کند .
این کار بسیار سرگرم کننده و برای همه مهمانان جذاب و زیباست .
اصولا گریم هر صورت بستگی به طرح انتخابی بین 10 تا 15 دقیقه و گریم بزرگسالان نیز بستگی به طرح انتخابی بین 15 تا 20 دقیقه زمان نیاز دارد . پس اگر تعداد مهمانان شما زیاد است نیاز به 2 یا بیشتر از 2 نفر گریمور نیاز دارید
تمامی گریمور های تشریفات مستر بالن خانم هستند .
مدت زمان حضور یک گریمور در مراسم بستگی به تعداد نفرات در خواست کننده دارد ، و اصولا در جشن تولد های کودک حدود 2 تا 3 ساعت می باشد
خدمات گریم کودکان را نیز میتوانید در افتتاحیه ها ، مدارس و مهمد کودک ها نیز استفاده نمایید .
برای اطلاع از لیست قیمت گریم کودکان و بزرگسالان اینجا کلیک کنید . فقط خواهشمندیم متن لیست را کامل مطالعه نمایید تا شبهه ای برای شما وجود نداشته باشد .
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان ما بگذارید

1401/ 08 /07 12
rating