ساخت کلیپ ویدئو

ساخت کلیپ در باغ عکاسی
اگر علاقه دارید یک روز شاد و باید ماندنی خود را بصورت یک کلیپ داشته باشید وامکان برگزاری مراسم را برای آن روز شاد را به دلیل مختلف ندارید میتوانید از خدمات ساخت کلیپ استفاده کنید .
در این حالت میتوانید تمام مراسم خود را بدون داشتن مهمان برگزار کنید یعنی یک دکور زیبا در باغ برای شما اجرا میشود ، و عکاس و فیلم بردار با سناریوهای آماده یا با سناریوی مورد علاقه شما اقدام به عکاسی میکنند و در انتها شما یک کلیپ فیلم و یا یک فتوکلیپ خواهید داشت که تجربه ای زیبا و در محلی مخصوص عکاسی خواهد بود .
مطمئن باشید لوکیشن های خاص در باغ های عکاسی ، عکس و فیلم هایی به مراتب بهتر از لوکیشن های خانگی و عادی خواهد بود . این تفاوت را پس از ساخت کلیپ کاملا لمس خواهید کرد .
 خیلی از افراد علاقه دارند عکس های روز تولدشان در یک محل نباشد و پس از سالهای زندگی ، روز های تولد خود را با شرایط و دکور های متفاوت مرور کنند .
والدینی که کودک یک ساله دارند نیز از خدمات کلیپ میتوانند استفاده کنند ، چرا که بعضی از کودکان وقتی در ازدحام و شلوغی مهمان ها قرار میگیرند خیلی زود بی قراری میکنند .
کلیپ های عکس و فیلم یک خدمات بسیار شاد برای کلیه پسر و دختر های جوان نیز در دوران دوستی است .  در این دوران میتوانید از لوکیشن های بسیار زیادی همچون کویر ، دریا ، کوه و باغ های عکاسی حرفه ای استفاده کنید تا کلیپ های متفاوتی را با لباس های فانتزی این دوران داشته باشید . این کلیپ ها یادگاری های بسیار خوبی در این دوران هستند
دقت کنید تمام قیمت های ارائه شده برای یک فصل می باشد به عبارتی اگر شما مثلا 10 آذر ماه لیست را مشاهده و یا دانلود میکنید و مراسم شما برای 2 دی ماه است حتما هنگام سفارش ، قیمت جدید را استعلام نمایید .
به دلیل اینکه در کشور ما قانون کپی رایت اجرا نمیشود امکان قرار دادن تصاویر ، ویدئو و نمونه کار های بیشتر وجود ندارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق پیام رسان های معمول و یا پیج اینستاگرام ما نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یا اینکه بصورت حضوری در محل شرکت قدم بروی چشمان  ما بگذارید

1401/ 08 /10 3
rating